Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ledecká měla smůlu, zato Eva Samková válí: Ve Světovém poháru vybojovala bronz

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Snowboarcrossařka Eva Samková potvrdila roli favoritky a hned v prvním závodě Světového poháru bere 3. místo. V kvalifikaci byla dokonce druhá. Samková tak slaví úspěchy v den, kdy její kolegyně snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká utrpěla při sjezdu velmi nebezpečně vypadající pád.

První závod letošní sezony vynesl snowboardcrossařku Evu Samkovou na bednu, vybojovala bronz. Při Světovém poháru v italském středisku Chiesa in Valmalenco patřila česká závodnice s pověstným knírkem pro štěstí mezi hlavní favoritky. Svoje kvality prokázala hned v kvalifikaci, kde si vyjela druhé místo.

Evě se ve finálové jízdě tradičně podařil start, pak ji ale dvě závodnice předjely. Samková tak skočila třetí, na druhém místě dojela Američanka Gulini a zlato bere slaví domácí jezdkyně Michel Moioli.

Svou jízdou dnes atakovala medailové pozice i Ester Ledecká při druhém sjezdu Světového poháru v Crans Montaně. V užší pasáži ve chvíli, kdy měla nejrychlejší mezičas, v rychlosti 109 km v hodině vyletěla z dráhy a dopadla do ochranné sítě. Naštěstí se české závodnici nic vážného nestalo a poranila si pouze obličej, odnesla to roztrženým rtem..

Související články

Další články