Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Léčitel Saavedra musel čarovat, aby Bartošová neumřela. Čím přesně ji zachránil?

Jan Saavedra prý musel i čarovast, aby Ivetě pomohl.
Zdroj: herminapress.cz

Jakmile Iveta Bartošová (47) slyší slovo doktor, začíná prchat jako tygrem štvaná laň. Jediný, kdo ji smí léčit a tak nějak celkově jí pomáhat zlepšovat zdravotní stav, je léčitel Jan Saavedra, který se o ni v různých časových úsecích stará už několik let. Dokonce se mu i podařilo popovou pěnici zachránit od jisté smrti.

"Bylo to opravdu za pět minut dvanáct, viděl jsem, že když jí okamžitě nepomohu, zemře," prozradil Saavedra magazínu Prásk! Není čemu se divit, Iveta se se závislostí na alkoholu potýká už léta, jenže až letos se objevily jasné důkazy o tom, jak vážné problémy zpěvačka má.

Saavedra, který nechyběl na Ivetině svatbě, používá ke svému léčení různé exotické byliny, a dokonce i čarování. "Poprvé jsem jí léčil zraněný kotník. Jenže špatně se to hojilo tradiční cestou, proto jsem začal tak trochu čarovat. Ivetě to nevadilo, dokonce mi řekla, že na to věří," uvedl dále Prásku muž, jenž má mexické kořeny.

Právě díky nim se dostal k praktikám, které používají peruánští šamani. A podle toho, jak Bartošová poslední dobou opět dokáže srozumitelně komunikovat, to vypadá, že na ni tato netradiční léčba funguje.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy