Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník Florane Russell: Přečtěte si, jak tráví svůj volný čas pornoherečka

Zdroj: Archiv
+ Další 2 fotografie
Florane Russell
Zdravím čtenáře eXtra! Celý týden jsem neměla práci, tak vám alespoň povím, co jsem dělala ve svém volném čase.

PONDĚLÍ

V pondělí jsem se byla koupat na Lhotě. Ráda chodím na nuda pláž, protože se ráda opaluji nahá. Při své práci nemohu mít opálené plavky, takže mám na výběr mezi solárkem nebo

nuda pláží a když bylo venku tak hezky, byl by hřích se zavírat do solárka. Sice tam cesta od nás trvá hodinu, ale aspoň nesedíme doma. Večer jsme se šla na hodinu projít v okolí našeho domova.

ÚTERÝ

V úterý jsem si koupila spoustu věcí do fitka. Potom jsem šla cvičit a kdo mě sleduje na sociálních sítích, mohl vidět i mé video, jak cvičím. A jelikož mi cvičení ve fitku nestačí, tak jsem šla večer ještě na jednu procházku.

STŘEDA

Ve středu jsem se byla koupat na plaveckém stadionu v Podolí. Tak jsem se bohužel nemohla opalovat nahá, ale nahoře bez jo. Dali jsme si tam oběd, zaplatili nekřesťanské peníze za vstup a odpoledne jeli domu.

ČTVRTEK

U tohoto dne bych se chtěla trošku zastavit. Tento den se konala akce “Ztrestej třídní šprtku” ve swingers klubu Desire. Hrála se soutěž, ve které se odpovídalo na otázky a kdo odpověděl správně byl od ostatních ztrestaný, protože to byl šprt a šprty nemá nikdo rád. Po půlnoci jsme jeli domů. A co bylo velice milé dostala jsem láhev od mého fanouška, který se tam za mnou zastavil. Tady bych se chtěla pozastavit ohledně chování ve swingers klubu. 90% lidi si myslí, že jakmile vleze do swingers klubu, musí mít s někým sex. To ale není pravda. Lidé se tam chodí normálně bavit s tím, že když chtějí, tak mají sex. Nemusíte se bát, že by vás tam někdo obtěžoval! Naopak víc vás budou obtěžovat v baru než ve swingers klubu, protože tam slovo ANO znamená ANO a slovo NE znamená NE. Tento čtvrtek se pár lidí šlo pomilovat a pár lidí si s námi zůstalo povídat. Většinou si tam můžete dát saunu nebo si zalézt do vířivky. Další akce se mnou v klubu Desire proběhne tuto středu, kde bude soutěž v pánském striptýzu. Tak kdo si chce se mnou popovídat a dát drink, může dorazit.

PÁTEK

Odpoledne jsme jeli na výlet do Klánovického lesa, kde jsme se procházeli v místech kde dříve byla středověká vesnice Hol. Procházka nám zabrala 2 hodiny a bylo tam krásně. Po cestě domů jsme se stavili v klubu, dát podpisové kartičky o které jsme byli požádáni.

SOBOTA

Zase bylo krásně, tak jsme se jeli rekreovat na chatu, kde jsme zůstali do neděle. Plavala jsem v bazénu a krotila delfína (viz fotogalerie).

NEDĚLE

Když jsme se vrátili z chaty, museli jsme s pejskem na veterinu. Přivíral jedno oko a slzelo mu. Pan veterinář říkal, že se do oka škrábl. Snad bude brzy v pořádku. Večer už jsem jen relaxovala.

Tak Vám přeji krásný týden! Páčko vaše Florane!

Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Související články

Další články