Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník Florane Russell: Jak probíhal můj foto víkend s Barbarou Bieber

Zdroj: Archiv Florane Russell
+ Dalších 9 fotografií
Je tu nový týden a čtenářům eXtra.cz přinášíme další erotický deníček. Jak se měla Florane Russel?

PONDĚLÍ

V pondělí jsme s manželem slavili dva roky od svatby. Byli jsme se najíst v Café Imperial. Dali jsme si jak jinak než svíčkovou, prošli se po Praze a večer zašli se známým ještě do jedné hezké restaurace na pivo.

ÚTERÝ

V úterý dopoledne jsme se po fitku jeli koupat a hlavně opalovat na mou oblíbenou Lhotu. Domů jsme přijeli večer okolo osmé hodiny. Jen jsem se koukla na Ordinaci a šla spát.

STŘEDA

Ve středu jsem měla odpoledne fitko a pak jsme jeli na párty do Desire clubu. Byla to nahá párty, kde i já byla oblečená podle dress codu. Večer se konala soutěž v pánském stripu a my dívky jsme dělaly porotkyně. Konečně se muži předváděli ženám a ne obráceně. Vzhledem k tomu, že se tam dva velice snažili a bylo mi líto vybrat pouze jednoho z nich, vybrala jsem jako výherce oba a vyhráli můj kontaktní striptýz. Domů jsme dojeli asi v 1 hodinu ráno a šli jsme hned spát.

ČTVRTEK

Ve čtvrtek jsem dopoledne byla na procházce a odpoledne jsme byli nakoupit jídlo na fotovíkend, který jsme pořádali. Večer balili věci.

PÁTEK

V pátek jsme měli sraz s vizážistkou a druhu modelkou (Barbarou Bieber) v 9.30 u nás. Jelo se na Vysočinu a začali se připravovat prostory pro focení. Když přijeli fotografové, pomalu se začalo fotit. První den se fotilo v prádle a nahé fotky. Ty uvidíte na sociálních sítích a v příštím deníčku až budou upravené.

SOBOTA

Ráno se vstávalo v 8 hodin. Nasnídali jsme se, potom jsem šla na make-up a po něm se začalo fotit. Opět se začalo prádlem a nahými fotkami. Pak byla pauza na oběd. Po obědě jsem šla na nový make-up. Trval docela dlouho, protože byl speciální. Potom se šlo fotit do lesa ve středověkém brnění s mečem. Musím uznat, že jsem z toho meče měla docela strach, že se pořežu. Po příchodu z lesa jsem se opět odlíčila a nalíčila jsem se už sama. Vizážistce nebylo dobře. Potom se fotil poslední blok tohoto dne, autoerotika s hračkou. Večer jsme chtěli grilovat, ale ukázalo se, že pytel s uhlím, co tam byl, je prázdný. Tak se muselo udělat jídlo na plotně. Chvíli jsme si povídali a pak jsem šla spát.

NEDĚLE

Ráno opět vstávačka v 8 hodin. Snídaně, make-up, focení. Fotily jsme se Barbarou Bieber párové fotky. Pak jsme si všichni zabalili věci, uklidili chatu a drandili domů do Ústí pro pejska. Večer jsme si zašli s rodinou na pivo. Šla jsem brzy spát, byl to velice náročný víkend.

Tak Vám přeji krásný týden! Páčko vaše Florane! Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Související články

Další články