Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník Florane Russell: Byli na mě dva a tentokrát to bolelo!

Zdroj: Archiv Florane Russell
+ Dalších 6 fotografií
Erotický deník
Zdravím čtenáře eXtra! Tento týden jsem byla až do čtvrtka nemocná. Naštěstí se to v druhé polovině týdne zlomilo a já mohla jít do práce.

Ve čtvrtek jsem měla natáčení pro Legal porno. Kdo mě sleduje delší dobu, tak ví, že jsem tam několikrát do měsíce. Vezmeme ten den od rána. Na lokaci jsem měla být v 10:00. Před tím jsem si ráno došla na testy. Jak to tak bývá, když jdete na testy, tak jdete raději brzy, protože si myslíte, že tam budou lidi a vy nebudete stíhat přijít do práce včas, ale on tam jak naschvál nikdo nebyl, takže jsem měla po testech ještě hodinu čas.

Došla jsem si na kávu a prošla jsem se po Václavském náměstí. Když jsem dorazila na lokaci, dala jsem si sprchu a udělala hygienu. Pak si mě vzala do parády úžasná vizážistka Evička. Její make-up je jeden z nejlepších. Vlasy jsem měla klasicky vyžehlené, což už mi přijde trochu nudné. Vybírání oblečení bylo dost složité. Z věcí, které jsem si vzala s sebou, jsme vybrali jen krátké kostkované sako a mé bílé boty na vysokém podpatku. Zbytek jsme vybrali z jejich šatny. Což byly bílé kšandy, krátká černá sukně a černá tanga.

Po obléknutí jsem udělala pár fotek na sociální sítě a pro vás čtenáře a pak jsme klasicky nafotili mé sólo fotky a udělali krátké sólo video. Když přišli herci, nafotili jsme společné fotky a šli natáčet. Točili jsme double anál a tentokrát to chvílemi docela bolelo. Naštěstí pro mě ta scéna trvala asi jen hodinu a v půl třetí už jsem odcházela domů.

Pátek a sobota byly ve znamení relaxu. V neděli jsme si s manželem udělali skoro tříhodinovou procházku po Praze a večer jsem si připravovala oblečení do Paříže, kam v pondělí večer letím na dva dny.

Pokud na mě máte nějaké otázky, napište na redakce@extra.cz, ráda vám vše zodpovím. Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Související články

Další články