Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lechtivý deník Florane Russell a s ním velmi peprné fotky!

Zdroj: Archiv Florane Russell
+ Další 4 fotografie
Peprná galerie
Zdravím čtenáře eXtra! Máme tu další týden a s ním přichází i můj pracovní deník.

PONDĚLÍ

V pondělí jsem se dostávala z kocoviny. V neděli večer jsem se byla bavit a vypila jsem džbán bílého sladkého vína, takže mi bylo dost špatně.

ÚTERÝ

V úterý už mi bylo dobře a měla jsem konečně po 14. dnech trénink se svou trenérkou. Druhý den jsem trpěla.

STŘEDA

Ve středu byl sice státní svátek, ale já jsem byla v práci. Točila jsem opět pro LegalPorno. Tentokrát pro produkci, která točí na Václavském náměstí. Na make-up jsem přišla v 9 hodin. Na rtech jsem měla světle růžovou rtěnku a lesk na rty. Vlasy vyžehlené. Z oblečení jsme vybrali růžové tílko, modré kraťasy a barevné boty na podpatku. Točila se double penetrace a tentokrát jen se třemi muži. Jako vždy jsem nejdřív fotila sólo fotky, pak se natočilo mé svlékání a moje pětiminutové sólíčko. Poté byla asi 10 minut pauza a pak přišli muži. Jeden byl Čech, druhý Ital a třetí Španěl. Hotovo jsme měli okolo jedné odpoledne. Osprchovala jsem se, snědla svou krabičku s jídlem a jela jsem si domů léčit svůj bolavý zadeček.

ČTVRTEK

Ve čtvrtek ráno jsem byla na testech. Dopoledne ve fitku kde jsem cvičila nohy (léčím si je z toho do teď). A ve 14 hodin jsem byla na lokaci na Vinohradech. Vizážistka už tam byla, tak jsme se hned na to vrhly. Make-up byl hotový asi za 45 minut a přemýšleli jsme co s vlasy. Nakonec jsme se rozhodly udělat velké přirozené vlny. Na rtech jsem měla červenou rtěnku. Na sobě jsem měla růžovou kostkovanou minisukni, červenou průhlednou blůzku, bílé ponožky, černé retro lodičky a jako doplněk jsem měla brýle. Když jsem byla připravená nafotili se sólo fotky, pak jsem dělala krátké sólo s kovovým análním kolíkem a pak se točilo s hercem. Hotovo vše bylo asi v 16 hodin. Večer mě čekal už jen relax.

PÁTEK

V pátek odpoledne jsem byla v redakci eXtra.cz, kde jsem dělala rozhovor do pořadu Black Light Show Patrika Černocha, na který se můžete v nejbližších dnech těšit. A odpoledne jsem byla pouze na procházce s pejskem. Ples na který jsem se těšila, byl přesunut na 20.září z technických důvodů. Alespoň mi udělali radost šaty, které mi ten den přišly.

SOBOTA

Sobota byla pro mě ve znamení rodinné návštěvy a slavení narozenin.

NEDĚLE

V neděli jsem měla mít stejnou práci, jakou jsem měla ve čtvrtek, ale bohužel mi byla přesunuta. Měla jsem tedy volno a byla v soláriu a projít se. Večer jsem pro vás psala deník a koukala na The Voice.

Související články

Další články