Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lechtivá chvilka ve Výměně manželek: Emílii (43) vyděsí sledování filmů pro dospělé

+ Další fotografie
výměna
V dnešním premiérovém díle Výměny manželek uvidíme, jak si Emílie poradí s tatínkem rapperem, který si rád užívá života, a jestli zvládne temperamentní Andrea pobyt v rodině, kde všichni žijí vedle sebe a ne spolu.

V novém dílu Výměny manželek poznáme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Andrea (26), Zsolti (39) a Vaneska (8). Na druhé straně se seznámíme s Emílií (43), Martinem (40), Martinem (16), Václavem (13) a Jirkou (12), kteří žijí v Tušimicích.

Zsolti, který je celkem známý rapper, se bude dost svérázným způsobem snažit otevřít své náhradní manželce Emílii oči a poradit jí s tím, proč její partnerský vztah sklouzl do stereotypu. Dokonce se jí dost nevybíravým způsobem zeptá, jestli s partnerem kouká na porno. Emílie bude jen těžko vysvětlovat, že tohle není zrovna její velké hobby, což Zsolti nechápe.

Mimo to jí dá další, podle něj kvalitní rady na to, jak oživit a zachránit vztah. Ustojí Emílie Zsoltiho otevřenost a vezme si jeho postřehy k srdci? To uvidíte už dnes večer ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články