Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lechtivá bouračka v Ordinaci: Hejtmana Švarce najdou v autě nahého

Lechtivá bouračka v Ordinaci: Hejtmana Švarce najdou v autě nahého
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
ordinace
Co se tento týden stane v Ordinaci v růžové zahradě? Rušno bude především u Švarců, Bobo se dozví, že jeho brácha boural a byl u toho nahý. Čeká je i hádka o to, kdo je lepší bratr. Běla s Eduardem si zase naložili až příliš moc práce a hroutí se z ní.

Zita se trápí kvůli tragickým událostem posledních dní, na jejichž počátku stálo právě její rozhodnutí. Dochází jí, že udělala chybu, když se otrocky držela pravidel, a že bude muset přehodnotit celý svůj přístup k životu. Petr Hanák jí nedokáže pomoci, navíc teď řeší problémy týkající se syna Filípka.

Obnažený hejtman

Alena dostala od Mázla nabídku, mohla by s ním pracovat v novém porodním centru. Zatím ale váhá. Do nemocnice přivezou hejtmana Švarce. Bobo se dozví, že jeho bratr měl autonehodu a že ho záchranáři v autě našli nahého…

Erika a Marek dál bojují o malého Tobiáše. Erika vidí, že její šance na získání dítěte do péče jsou opět menší, a rozhodne se, že ve sporu s Markem přestane hrát fair play.

Sázka o milion

Běla s Eduardem mají spoustu práce na novém oddělení a zjistí, že nezvládnou ostatní povinnosti. Eduard se vyčerpáním málem zhroutí u operace a Běla zas zanedbává svoji ordinaci v Růžovce. Švarc řekne v hádce hejtmanovi, že Ludva je lepší bratr. Hejtman se naštve a nabídne Bobovi sázku, dostane milion, když vydrží půl roku bydlet s Hečkovými.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy