Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Léčebna se odkládá: K Pomejemu se nastěhoval tatínek (76), pečuje o něj jak o mimino!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
záchrana
Je sice možná už pět minut po dvanácté, ale závislosti Jiřího Pomeje (53) do psychiatrické léčebny nedoženou. Alespoň prozatím. Místo toho dostal nového spolubydlícího, který by sice měl ve vysokém věku užívat zaslouženého odpočinku, jenže teď se bude o herce starat jako o malé dítě.

„Domluvili jsme se nakonec tak, že se mu lékaři ve Vojenské nemocnici nejdřív postarají o bolavou nohu a pak teprve půjde do té odmašťovny. S Jirkou jsem v pondělí večer byl hodinu. Je to jak s pětiletým dítětem. Nechce se mu tam, ale ví, že musí. Do té doby se k němu tatík nastěhoval a bude se o něj starat a hlídat ho. A taky ho vozit na vyšetření,“ řekl eXtra.cz Pavel Pásek.

Toho Jiří už mnohokrát podrazil, mecenáš s ním má ale až neuvěřitelnou trpělivost.

„Jsme kámoši. Dneska je ve srabu on, za dva roky můžeme být ve stejném stavu my. O tom ten život je. A musím upřímně přiznat, že mi z Jirkova stavu už začal cvakat zadek. Letos už jsem přišel o své dva skvělé kamarády, o Václava Glazara a o Vláďu Šafránka. Kdyby mi odešel Jirka, už bych na to tady na světě mohl být pomalu docela sám,“ prozradil nám producent Kameňáků a dalších komedií závěrem.

Čím dřív ale k léčbě alkoholismu a závislosti na prášcích dojde, tím líp. Že je Jiří mimo a potřebuje rychle doktory, už chápe celá jeho rodina včetně matky a sestry. Nevnímá, nepamatuje si, co říkal, bývá v deliriu. Upadá do čím dál horšího stavu, z kterého by později už nemuselo být návratu. Snad mu ale péče otce pomůže a aspoň z nejhoršího se dostane.

Související články

Další články