Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Léčebna jako lepší koncentrák: Jiří Krampol má radost, že je Hana opět na odvykačce

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
COMEBACK
Herce Jiřího Krampola (81) těší, že má od manželky klid, trápí ho ale samota. Jeho manželka Hana Krampolová (58) totiž zase skončila v Bohnicích na oddělení, kde ji snad tentokrát už definitivně dají duševně do pořádku. Zařízení už dřív bavič a moderátor označil za „takový lepší koncentrák“.

„Hanku před Vánoci pustili jen na zkoušku, ale teď se musí doléčit. Bohužel její závislost je větší než její vůle. Pět dní bude sekat dobrotu a šestý den odejdu a ona vykouří padesát cigaret,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol. Právě nadměrné kouření, které zatěžuje organismus jeho manželky, bylo dlouhodobě největším kamenem úrazu. Kromě toho má vřed na jícnu a při takovém zdravotním stavu jí kouření obzvlášť neprospívá.

Vyjádření z léčebny

„Už jsem tu zpátky a nebaví mě to tu. Měla jsem zase problémy s jídlem, ale teď už jím opět normálně. Taky jsem bohužel víc kouřila, tady mám jen tři cigarety denně. Ležím na jiném pokoji než předtím, jinak je to tu stejné. Vůbec nevím, jak dlouho tu ještě budu, ale tři měsíce jako předtím to nemá být,“ prohlásila pro naši redakci Hana Krampolová.

Tu teď drží nad vodou fakt, že hned v sobotu 10. ledna jde na dva dny na propustku domů.

Problémy

„Bude to s ní na strašně dlouho. Roky problémů nejde spravit za chvíli. Když jsem odjel na zájezd, jak byla doma sama a nudila se, tak kouřila jednu za druhou. Celý byt byl načichlý. Upřímně řečeno: nyní jsem na jednu stranu rád, že tam je, mám aspoň klid, na druhou stranu neumím žít sám. Štěstí, že mám hodně práce a taky hodně chodím mezi kamarády,“ dodal Krampol.

Související články

Další články