Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

LÉČBA NEZABRALA: K nemoci Aničky Kadeřávkové z Ulice se přidal strach o srdce a ledviny!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Radost byla předčasná, zdravotní stav Aničky Kadeřávkové (22) se opět zhoršil. Hvězda nekonečného seriálu Ulice bojuje s nevyléčitelnou lymskou boreliózou. Tento týden ukončila náročnou léčbu, jenže teď se k ní musí vrátit. Ukázalo se, že vyhráno zdaleka nemá.

Anička Kadeřávková je statečná bojovnice, drsná bitva s nevyléčitelnou lymeskou boreliózou ji ale začíná srážet na kolena. Začátkem týdne se radovala, že už nemusí brát silná antibiotika. Bohužel předčasně.

„Po krevních testech se ukázalo, že je nutné pokračovat, a tak mám před sebou dalších 8 týdnů na antibiotikách, opět kapačkou,“ prozradila Kadeřávková.

„Do toho jsem nebyla na důležitých krevních testech, aby se ukázalo, že mám po náloži těch léků v pořádku játra, ledviny, srdce a další. Nevím, jestli je to chyba kliniky nebo moje, ale to je teď asi dost jedno. Naštvali mě, protože jako jejich pacientovi, kterej jim platí za jejich služby obrovský částky, mi to mohli minimálně připomenout, když už mi to napsali jen jako mini text s hvězdičkou někam dolu do léčebního plánu. Bože.“ rozčilovala se herečka. „Mám pocit, že se mi všechno bortí a jsem úplně v haj*lu,“ uzavřela rozrušeně.

Doufejme, že to Kadeřávkovou, která si v posledních měsících prošla šílenou léčebnou procedurou, za kterou zaplatily stovky tisíc, ani tentokrát nepoloží. Podporu jistě najde v náruči nového přítele Daniela Bartáka.

Mohlo by vás zajímat

Další články