Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

LeBron James si koupil bydlení za více než miliardu: Nekonečný bazén, kino i wellness areál

LeBron James si koupil bydlení za více než miliardu: Nekonečný bazén, kino i wellness areál
Zdroj: archiv LeBron James/profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Bydlení
Basketbalová hvězda si údajně pořídila nové luxusní bydlení na vrcholu Hollywood Hills. LeBron James (35) za sídlo s ohromným bazénem utratil pořádný balík peněz. Dům ho měl vyjít na více než 50 milionů dolarů.

Populární basketbalista a hvězda Lakers si měla před více než měsícem pořídit nové přepychové bydlení a to hned na vrcholu Hollywood Hills. LeBron James rozhodně nemá nouzi o peníze, protože za nové sídlo zaplatil 52 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 1,2 miliardy korun.

Luxusní dům

Luxusní nemovitost, kterou si LeBron James pořídil, má opravdu co nabídnout. Výhled na celé město i venkovní obývací prostor. Na zahradě se nachází nekonečný bazén, kde uprostřed je zabudované posezení s ohništěm. Dům disponuje i krásnou střešní terasou.

Součástí opulentního moderního paláce je mimo jiné i kino, salonek, bar, posilovna, golfový trenažér, doutníková místnost, vinný sklípek a rozsáhlý wellness areál. Uvnitř domu se nachází také opravdu nádherná koupelna s ještě krásnější vanou.

Obývací pokoj a jídelnu pak zdobí úchvatné mramorové krby. Na skvostné sídlo LeBron Jamese se můžete podívat ve fotogalerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy