Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Lazar Maxa rozdával pod stromečkem pilule

Lazar Maxa rozdával pod stromečkem pilule
Zdroj: Happy pills
Vánoční čas je období plné stresu nejenom pro ženy, ale i pro mnohé muže. Ti si totiž musejí lámat hlavu s dárky a nakonec se dokonce často i vypravit na nákupy. Nejinak je na tom muzikant a malíř Martin Maxa. "Ano, vymyslet dárek s vidinou, že se budu muset vrhnout mezi nakupující davy, je pro mě velice traumatizující myšlenka," potvrdil nám Martin na akci, kde se velmi případně představovaly potravinové doplňky k odbourání stresu a k navození klidného spánku.

Při odchodu z tohoto večírku se ale zpěvák tvářil značně rozjařeně. A nebylo to pouze tím, že si v průběhu odpoledne zobnul žlutou pilulku pro zlepšení nálady..." Dárky, alespoň tedy pro dospělé, mám vyřešené. V mládí by mě samozřejmě nikdy nenapadlo někoho obdarovat pilulemi, ale ve svém věku už to považuji za skvělý dárek, tak doufám, že i mé okolí bude smýšlet stejně," vysvětlil Martin důvod své dobré nálady

Sám považuje za nejlepší dárek svého života kytaru, kterou dostal ve čtrnácti letech od maminky. "A prostřednictvím tohoto nástroje jsem, jak doufám, zase já rozdal nějakou tu radost svým fanouškům. Kromě koncertů mě ale čeká i několik operací. Svými sportovními výkony si totiž odrovnal záda a kolena. "S fyzickou zátěží ale rozhodně nekončím. Jak nejdřív to bude možné, vrátím se ke svým obvyklým dávkám. Mám sklony k depresím a pohyb mi od nich pomáhá. Do té doby budu svoje splíny držet na uzdě právě těmito přírodními antidepresivy."

Související články

Další články