Představitel Laviho Jakub Štáfek se rozhodl, že trochu vytrolí fotbalové kluby. A tak se s kámošem Vojtěchem Záveským svlékli do spodků a poměřili si ptáky ohniváky.

Záveského možná znáte jako seriálového herce nebo stand up komika. Jako hudební umělec vystupuje pod jménem Vojtaano a svým počinem s Lavim si asi právě podepsal věčnou slávu. Jeho klobásou by totiž nepohrdli asi ani vegani.

Pánové na to šli zkrátka tvrdě, protože asi tušili, že jejich hit nebude zrovna trhák hitparád. Vydávat se na rapovou kariéru bychom jim rozhodně nedoporučovali, přeci jenom jeden takový pokus z řad katastrofálního rapu už jsme tu v minulosti měli.

Také bychom jim nedoporučovali se v blízké době vydávat do Plzně, neb by se možná nemuseli vrátit. Ale jinak jsme si jisti, že své obecenstvo si tento zvrhlý featuring najde. Pokud se opijete do polovičního bezvědomí nebo požijete dostatečné množství halucinogenů, dá se na to i koukat.

Štáfek to ostatně v poslední době se svým tvrďákem rozjíždí docela slušně. Spekulace o jeho poměru s Agátou Prachařovou hovoří za vše. Lavi, Lavi, ty se tedy nezdáš! Na voloviny ho užije, ale možná bychom ocenili, kdyby místo pleskání se s kamarády fotbalovou šálou předvedl už konečně pořádný herecký výkon!

A jak jste na tom vy s tvrdostí vaší klobásy? Nám z toho tedy rozhodně nic neztvrdlo!