Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lavi je zpět: Štáfek se udobřil s Prachařem, po tahanici o Agátu spolu točí film Vyšehrad

Lavi je zpět: Štáfek se udobřil s Prachařem, po tahanici o Agátu spolu točí film Vyšehrad
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
Návrat
Julius "Lavi" Lavický v podání Jakuba Štáfka je zpátky a vrací se ve velkém stylu! Fotbalový průšvihář ze seriálu Vyšehrad ale tentokrát vtrhne na plátna kin v celovečerním stejnojmenném snímku. Fanoušci komediální série přitom už v návrat jejich oblíbeného hrdiny ani nedoufali poté, co se Štáfek rozhádal s Jakubem Prachařem, Lavického agentem. Oba herci, kteří se nepohodli kvůli Agátě Prachařové, se ale očividně usmířili a filmu tak ve vzniku už nic nebrání.

Julius Lavický, v podání Jakuba Štáfka, se poprvé ukázal světu před několika lety v seriálu Vyšehrad Desetidílná skečová parodie na fotbalisty se ničeho nebála a brala si na paškál známé průšviháře, jako jsou třeba Martin Fenin či David Limberský Fanoušci si tak seriál okamžitě zamilovali pro neotřelý humor a přísné hlášky a chtěli druhou sérii. Té se ale nikdy nedočkali.

Pohádali se kvůli ženě

Za vším údajně stály neshody mezi Štáfkem a Jakubem Prachařem (37), který ztvárnil Laviho agenta Jardu. Oba herci byli dobrými kamarády, ale jen do té doby, než mezi ně vstoupila žena. Tou byla manželka Prachaře Agáta (35), která měla údajně chovat velkou náklonost k Štáfkovi. Ten sice všechno popřel, ale zdroje blízké Agátě potvrdily, že Prachař nechtěl pokračovat ve své roli právě kvůli pletkám své ženy se Štáfkem.

Nakonec ale pro fanoušky Vyšehradu vše dobře dopadlo. Agáta s Jakubem se rozvádějí, Štáfek se s Prachařem usmířili a oba herci se vrací ke svým rolím. „Lavi je pořád stejný dement, ale snaží se být lepší na té fotbalové úrovni. A to se mu daří,“ popsal Štáfek svou výstřední roli.

Vrací se i další oblíbené postavy

Známý herec se navíc postaví i za kameru, kdy vypomůže režisérovi Martinu Koppovi "Film Vyšehrad je dospělejší, nejsou to už jen krátké skeče jako v seriálu. S Martinem Koppem a kameramanem Honzou Filipem společně fungujeme skvěle, takže když jdu před kameru, je to už pro mě jenom taková třešnička na dortu,“ vysvětlil Štáfek.

Film Vyšehrad se začal natáčet teprve před pár dny. Do kin by měl snímek o bývalém hráči Sparty, aktuálně hrajícím za FK Slavoj Vyšehrad, dorazit na jaře příštího roku a vrátit by se měli kromě Štáfka a Prachaře i Ondřej Pavelka jako předseda a Jiří Ployhar (44) jako trenér FK Slavoj Vyšehrad. Fanoušci se mohou těšit i na Ivanu Chýlkovou, Davida Prachaře, Jaroslava Plesla, Davida Novotného či Jiřího Dvořáka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy