Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Laura z Románu pro ženy se změnila k nepoznání: Vizáž hubené dámy ostříhané na kluka překvapí

Zdroj: Bioscop
+ Další fotografie
filmy
Zuzana Kanócz (40) se právě rolí v Románu pro ženy proslavila a vryla do paměti českých diváků. Od premiéry filmu uběhlo šestnáct let a půvabná redaktorka Laura se hodně změnila. Je hubená jako lunt a navíc se ostříhala na kluka. Co říkáte na její novou vizáž?

Určitě si všichni pamatujeme na kultovní českou komedii Román pro ženy. Tam si hlavní roli zahrála Zuzana Kanócz (39), která ztvárnila mladou redaktorku Lauru. Pointou snímku bylo, že se jí podařilo sbalit stejného muže, se kterým v minulosti chodila i její seriálová matka, a to legendárního sukničkáře Pažouta.

Jak se ale Zuzana za ty roky změnila? Pořád je to velmi sympatická žena, ovšem velkou revoluci zaznamenala její postava. Zhubla skutečně hodně a zbyly z ní jen kost a kůže. Až to vypadá, že má náběh na anorexii.

Slovenská herečka je přitom trojnásobnou matkou, tudíž by to mělo být na její postavě nějak vidět. Opak je ale pravdou, společně se svým mužem preferují zdravý životní styl. Zuzana má také jiný účes, kratší vlasy, ovšem to bude brzy minulostí. Sama by se totiž ráda vrátila k dlouhým vlasům, což pozitivně kvituje i její přítel…

Související články

Další články