Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lauko vzpomíná na zesnulého hokejistu Buchtelu (†20): Nedokážu pochopit, že se na něj doktoři vykašlali

Lauko vzpomíná na zesnulého hokejistu Buchtelu (†20): Nedokážu pochopit, že se na něj doktoři vykašlali
Zdroj: IG: @jakub_lauko
+ Dalších 30 fotografií
VZPOMÍNKY
Dnes přesně v pravé poledne začal pohřeb v Bystřanech nedávno zesnulého hokejisty Ondřeje Buchtely, který prohrál svůj boj s rakovinou. Poslední sbohem mu přišla dát nejen rodina, ale i kamarádi a kolegové z hokeje.

S Ondrou se přišel rozloučit i jeho kamarád a bývalý spoluhráč Jakub Lauko. Ten si nedávno nechal vytetovat Buchtelovy iniciály a číslo jeho dresu. "Chci, aby byl pořád se mnou, aby se mnou hrál."

Se slzami v očích po obřadu řekl, že na něj bude vzpomínat jen v tom nejlepším. "Hrál jsem s ním hrozně rád, myslím, že jsme si rozuměli na ledě i mimo něj. Strávili jsme spolu strašně moc času, ať už ve škole, nebo na zimáku. Trávili jsme spolu veškerý volný čas a jak říkám, nikdy na něj nezapomenu."

Nechápe přístup lékařů

Před několika dny si Lauko postěžoval na svém instagramovém profilu na české doktory. "Bylo to napsáno v emocích. To, co jsem napsal, za tím si stojím, ale určitě jsem to nemyslel na všechny doktory. Těm bych se chtěl omluvit. Ale za svým názorem si stojím." Na otázku novinářů, zda mu měli dát lékaři větší šanci, odpověděl zdrcený hokejista takto: "Ondra byl mladej, bylo mu dvacet. Nevím, jakej je lepší čas pro to bojovat. Nedokážu pochopit, že se na něj vykašlali (doktoři)."

Ohledně léčby v zahraničí se již Lauko nechtěl vyjadřovat s tím, že si to rodina nepřeje.

Související články

Další články