Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Latex i řetězy: Angie Mangombe se ukázala 8 měsíců po porodu, synek už začal chodit

+ Dalších 17 fotografií

Influencerka Angie Mangombe se ukázala světu jako pořádně žhavá maminka. Jen necelých 8 měsíců po porodu vyrazila na pražský EroFest v titěrném latexovém overalu, v němž vynikla její skvělá postava. Na místě poskytla rozhovor redakci eXtra.cz a rozpovídala se nejen k tématu události, ale i o svém synovi. Malý Rafael už v 8. měsíci dělá první krůčky a došlo i na první slůvka. 

Černý latexový overal, řetězy i kožený "body chain" - známá influencerka Angie Mangombe se při příležitosti pražského erotického veletrhu při výběru outfitu pořádně vyřádila. Odvážný kostýmek pak navíc poukázal na její perfektní formu, kterou se pyšní jen osm měsíců po porodu. "Přišlo mi, že se to sem hodí," prohlásila na místě s úsměvem pro eXtra.cz.


Po kostýmku sem tam sáhne i v intimním životě

Vzhledem k tematice události, v rámci které jsme Angie zastihli, došlo i na intimnější téma. Okoření si Angie právě pomocí žhavých kostýmků i intimní život? "Sem tam, když je nějaká výjimečná situace, narozeniny nebo tak," říká s úsměvem. Na akci ji však její snoubenec Pepa nedoprovázel - ten si mezitím vyrazil s osmiměsíčním synkem Rafaelem na "pánskou jízdu".

Angie si je jistá tím, že za její skvělou postavou stojí do jisté míry kromě dodržování stravy a navštěvování fitka právě i péče o synka. "Teď je takovej, že pořád někde něco žere, furt někde padá. Musím být ve střehu, je to těžký," říká. A těžší to je pro prvorodičku o to spíše, že Rafael už v osmi měsících dělá i první krůčky. "Už stojí. Lezl už dávno a furt čekám, kdy začne lézt na nábytek," dodala Angie v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.


První slůvko? Táta

Nejen první krůčky - Rafael už své rodiče potěšil i prvními slůvky. Nutno dodat, že potěšen byl především tatínek. "Je to hajzl, řekl táta. Jsem z toho nešťastná, ale aspoň umí mluvit," vzpomíná Angie. Jak jí to na akci slušelo? A jak to na EroFestu 2024 vypadá? Dění na místě mapuje redakce eXtra.cz, podívejte se do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy