Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

LAST MINUTE dovolená autem: Tipy na nádherná jezera, kam se na poslední chvíli vydat

+ Další 3 fotografie
Necháváte dovolenou na poslední chvíli a ještě nevíte, kam vyrazit? Nezoufejte! Nejradši byste sehnali něco dokonale krásného, originálního a přitom ne drahého? Máme pro vás tři dokonalé dovolenkové destinace, které dýchají historií, vynikají průzračnou vodou a na peněžence to tolik nepocítíte! Zapomeňte na moře, u jezera si užijete také luxus!

Ještě jste nebyli tento rok na dovolené a toužíte si alespoň na pár dnů odpočinout? Není nic jednoduššího, než vzít auto a vyrazit na krásná místa, která se nacházejí nedaleko naší krajiny. Není to sice moře, ale krásná jezera s čistou vodou nabízí možná i více než přeplněné pláže plné lidí. Tyto krajiny jsou jak z pohádky!

  • jezero Como, Itálie
Vyměňte moře za jezero v Itálii, nebudete litovat!

Nejkrásnější zákoutí Itálie, tak by se dalo nazvat jedno z jezer, které lemují hory. Lago di Como je nejen oblíbené místo místních, ale i turistů z různých koutů světa. Nečekejte však písečné pláže jako u moře, ale oblázkové vstupy do jezera, kde můžete strávit celý den.

Teplota vody dosahuje o letních prázdninách kolem 23 °C, což je velmi příjemné. Z České republiky toto krásné místo není vůbec daleko, autem z Prahy je jezero vzdálené přibližně 750 km.

- jezero Wörthersee, Rakousko

Rakousko nabízí krásná místa na odpočinek.

Průzračné jezero je co by kamenem dohodil od našich hranic. Příjemné místo nabízí nejen skvělé koupání a odpočinek, ale i několik městeček, která stojí za to navštívit.

Na západním cípu jezera Wörthersee stojí romantický zámeček Velden. Tento klenot také nabízí božský výhled na celé jezero.

Oblíbené místo nabízí nespočet aktivit, které můžete přes den u jezera dělat.

- jezero Bled, Slovinsko

Uprostřed jezera Bled je malý ostrov.

Nejnavštěvovanější místo Slovinska je rozhodně toto jezero. Nelze také přehlédnout nádherný hrad Blejski grad z 11. století, který ční nad jezerem. Cesta sice vede hodně do kopce a pravděpodobně se u toho zapotíte, ale stojí to za to!

Uprostřed jezera také můžete najít ostrov, na který se dá dostat pomocí plavidla, jež připomíná gondolu a je běžně k zapůjčení na břehu. Pokud se na toto místo vydáte v páru, máte romantiku zaručenou!

Mohlo by vás zajímat

Další články