Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska ze StarDance se rozpadla: Emanuele Ridi vysvětlil důvod rozchodu s Lucií

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Rozchod
Emanuele Ridi (45) na svou sociální sít pověsil oficiální prohlášení, ve kterém přiznává rozchod s Lucií Hunčárovou (33). A tak je potvrzen konec velké lásky, která vznikla při natáčení osmé řady StarDance.

Byli ostře sledovaným párem a to především díky tomu, jak se seznámili. Někdejší velká láska propukla během natáčení populární osmé řady StarDance. Lucie Hunčárová se zamilovala do Emanuela Ridiho a opustila kvůli tomu kolegu a zároveň partnera Jana Ondera (33). Ridi, který se proslavil pořadem S Italem v kuchyni, pro změnu odešel od manželky Jany, s níž má syna.

Společnost však začala před nedávnem spekulovat o konci jejich vztahu, což se oba pokoušeli vyvrátit. To ale nevyšlo a během dneška dal Emanuele pro eXtra.cz vyjádření, ve kterém téměř potvrdil, že je to pravda. Nyní vše přiznal na sociální síti.

Emanuele Ridi napsal na svou facebookovou zeď oficiální vyjádření k rozchodu s Lucií. "Přátelé, kamarádi, vzhledem k šířícím se mediálním spekulacím jsme se rozhodli vás informovat, že jsme se skutečně po vzájemné dohodě rozhodli před nedávnem ukončit náš vztah a jít každý svou vlastní cestou. Rozešli jsme se zcela v dobrém a i nadále zůstáváme přáteli a přejeme jeden druhému v jeho budoucím životě jen to nejlepší. Občas to prostě i přes veškerou snahu nevyjde. Takový je život," napsala italský milovník s tím, že tento status je jejich jediné vyjádření, a že na další otázky nebudou odpovídat.

Související články

Další články