Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska ze StarDance jen kvete: Marie Doležalová se dojímá nad snímky partnera Zelinky s dcerkou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
hrdličky
Když se Marie Doležalová (32) a Marek Zelinka (32) stali tanečními partnery v soutěži StarDance, sami ještě netušili, jak moc se do sebe zamilují. Nakonec se dali dohromady, celou soutěž vyhráli a Marie nedlouho nato otěhotněla. Jejich maličké dcerce není ještě ani rok a šťastní rodiče si užívají společné rodičovské chvilky. Samotnou Doležalovou dojímá, jak dobrým tatínkem Zelinka je.

Marie Doležalová a Marek Zelinka se seznámili během taneční soutěže StarDance v roce 2015. Byli si navzájem přiděleni, jako by to snad byl osud. Nakonec se stali vítězným párem a kromě soutěže vyhráli i jeden druhého.

V srpnu roku 2018 se páru narodila dcerka Alfréda. Marek a Marie jsou velmi zaměstnaní lidé, a tak si užívají každou chvíli, kterou s dcerou stráví společně. Doležalová na Instagram přidala dva roztomilé snímky, které ji doslova rozněžnily. "Nechci se nějak extra dojímat, ale s tímhle klukem jsem vyhrála úplně všechno," napsala k první fotce. "Pardon!!! Já musím ještě jednu, co mě dojímá!!! Jak moc mužům sluší otcovství," připsala rozněžnělá Marie k druhé.

StarDance není jen soutěž, ale i seznamka. Kromě Marie a Marka dala dohromady i Jitku Čvančarovou a Petra Čadka, Lucii Hunčárovou a Emanuela Ridiho, a Annu Polívkovou a Michala Kurtiše. Třeba i StarDance 2019 přinese do českého rybníčku slavných další nový pár.

Související články

Další články