Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Láska za časů koronaviru: Porotce MasterChefa Radek Kašpárek se podruhé oženil

Zdroj: Archiv Radka Kašpárka
+ Dalších 5 fotografií
svatba
Zatímco všichni řeší nouzový stav a omezení běžného života kvůli epidemii koronaviru, někteří i v těchto náročných časech zažívají ty nejhezčí okamžiky. Šéfkuchař a porotce v populární soutěži MasterChef Česko Radek Kašpárek se podruhé oženil. Vzal si svou přítelkyni Andreu, se kterou byl už delší dobu zasnoubený.

Radek Kašpárek patří ke špičkám ve svém oboru. Je spolumajitelem restaurace Field v centru Prahy, porotcem kulinářské show MasterChef a nyní už i manželem. Po několika letech si vzal přítelkyni, zubní lékařku Andreu, se kterou je moc šťastný.

Láska

Napovídají o tom snímky z dovolených, na kterých na svou milou pěje samé ódy. Hasthtagy jako #nejlepsizena a #milujuji nechybí téměř u žádné společné fotografie. Sympatická černovláska slavnému šéfkuchaři učarovala ještě v době, kdy byl ženatý s předchozí manželkou a nutno podotknout, že vedle krásné zubařky jenom září.

Druhá svatba

Během několika měsíců se jedná v trojici porotců už o druhou svatbu. V srpnu se také podruhé oženil Jan Punčochář, který si vzal přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Rozárku. S předchozí ženou Lucií má syna Matěje.

Novomanželům moc gratulujeme a přejeme spoustu šťastných let.

Související články

Další články