Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Láska za 40 000 000 korun! Hrdlička a Plíšková se opravdu musí milovat, jak ukázalo obrovské výkupné

Ti dva se mají opravdu rádi a je to na nich vidět.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se rozhodla, že odstoupí od agentury Česká sportovní a svěří se do rukou svého přítele Michala Hrdličky. Jenomže ze smlouvy se musela Karolína vykoupit a nebyla to rozhodně malá částka. Nyní se spekuluje o tom, kdo částku 40 milionů korun zaplatil. Našel manažer Hrdlička 40 milionů a vrazil je do své lásky? Nebo si výkupné zaplatila Karolína sama? Každopádně životní přestup dokazuje, že ti dva se mají opravdu rádi.

Světová tenisová jednička Karolína Plíšková svěřila v dubnu sebe a svou kariéru do rukou Michala Hrdličky. Jenomže to nebylo tak jednoduché, jak to na první pohled vypadalo. Karolína až do té doby patřila pod agenturu Česká sportovní, kterou vlastní tenisový boss Miroslav Černošek.

Když se rozhodla opustit agenturu a odstoupit od smlouvy, něco to samozřejmě stálo. Podle údajů sportovních novinářů z Novy a Blesku se částka pohybuje kolem 40 milionů korun.

V současné době obchoduje se značkou Plíšková právě její přítel Michal Hrdlička. Hrdlička se zatím ukazuje jako zdatný manažer. Tvrdí, že dokáže Plíškovou mediálně zobchodovat ke spokojenosti všech stran.

Nadšený z tohoto spojení je také trenér světové jedničky David Kotyza. „Karolína má technicko-taktické předpoklady, do toho připočtěte spokojený partnerský život,“ uvedl Kotyza pro deník Sport. Podle něj osoba Michala Hrdličky představuje pro Karolínu ideální mix přítele, který poskytuje milenecké zázemí, a také manažera, který rozumí byznysu. Karolína v Hrdličkovi pak našla oporu, které zcela důvěřuje. A zdá se, že toto spojení funguje. Protože právě pod Hrdličkou se tenistka posunula do čela žebříčku WTA.

„Jsem jako štít a všechny negativní věci stahuju na sebe, abych tím ušetřil Káju a ta je pak čistá,“ uvedl se smíchem Hrdlička pro novináře z Lidových novin.

Poslední otázkou zůstává, kde vzal Hrdlička 40 milionů, aby mohl Karolínu od Černoška vykoupit. Spekuluje se, že na tuto částku si výrazně přispěla sama tenistka. „Ano, mezi tenisty se o tom hovoří, že to tak bylo. Že se Karolína vykoupila sama,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj, který tenisové prostředí dobře zná.

Ve finále je ale vlastně jedno, kdo 40 000 000 Kč sehnal. Plíšková a Hrdlička jsou párem, který plánuje společnou budoucnost. Nejde tu jen o byznys, jde tu o společnou cestu životem. Takže možná ani neřešili, kdo těch 40 milionů vytáhne, ale brali to jako fakt, že peníze jsou z rodinného rozpočtu.

Související články

Další články