Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Láska z Love Islandu vytřela všem zrak: Vítězové Laura a Martin se zasnoubili

Láska z Love Islandu: Laura Chrebetová se zasnoubila s Martinem Kulhánkem
Zdroj: Se souhlasem Martina Kulhánka
+ Dalších 10 fotografií
Zásnuby

Vítězný pár z Love Islandu překlopil lásku do života. Laura Chrebetová a Martin Kulhánek se zasnoubili. A že jejich vztah nebyl jen románkem pro televizní diváky, kteří si pár velmi oblíbili, dokazuje i radostná zpráva z Milána. Kulhánek před svou láskou poklekl a ta řekla ano! O radostnou novinu se následně oba podělili na Instagramu.

Když Laura Chrebetová a Martin Kulhánek vyhráli reality show Love Island z dílny televize Nova, velká část diváků skákala radostí. Pár totiž spolu byl od začátku série a nikdo se ho neopovážil rozdělit. Zkrátka, byla to láska jako trám. Našlo se ale i pár takových, kteří jim to nevěřili a tvrdili, že šlo jen o herecký výkon.

Jenže Kulhánek s Chrebetovou dokazují, že o žádné divadélko nešlo. Nejen, že to potvrdili tím, že si Martin výhru rozdělil s Laurou, ačkoliv si mohl nechat dva miliony jen pro sebe a říct, že se svou partnerkou být nechce, ale nyní svou lásku dokázali fanouškům znovu.

Když se nedávno společně vydali na akci do Milána, Martin před Laurou poklekl! "A je to tam. Z Milána už odcházíme jako snoubenec a snoubenka spocení v kraťasech a teniskách, ale tento moment je jeden z dalších nejkrásnějších dní v mém životě," pochlubila se Laura na Instagramu v humorném a dojemném příspěvku zároveň.

To Martin byl o něco stručnější, jak už to tak u mužů mnohdy bývá. "Maminko, tatínku bude Svatba! Řekla, ANO!" zářil radostí na svém Instagramovém účtu výherce Love Islandu a za hashtag připojil vzkaz své lásce "Miluju tě". Oba ke svým příspěvkům připojili samozřejmě i fotky, na kterých se šťastná snoubenka chlubí krásným prstenem a neskrývá přitom štěstí. A pak že vztahy z reality show nemohou vydržet...

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy