Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Láska vítězí nad nenávistí: Marie schvalovala masakr v mešitě, teď jí je líto mrtvých dětí

+ Dalších 42 fotografií
Nový Zéland
Paní Marie oslavovala teroristu a schvalovala masakr na Novém Zélandu. Když jsme jí napsali, že to není normální, tak otočila. Napsala, že dětí jí je líto. Paní Marie zpytuje svědomí.

„Je to hrdina. Jak už tu někdo psal, doufám, že inspiroval ostatní. Mělo se jich postřílet ještě víc. Je to můj osobní názor, za ním si budu stát,“ napsala veřejně paní Marie, která podle svých slov pracuje na poště.

Oslavovala vraha Brentona Tarranta a tvrdila, že lidí v mešitě měl postřílet ještě více. Paní Marie uvedla, že si za svými výroky stojí, i když jí za podobné názory hrozí stíhání.

Když jsme jí nabídli, ať vystoupí veřejně před kamerou a vysvětlí nám, proč tolik nenávidí lidi, kteří zemřeli v městečku Christchurch, začala obracet a napsala, že ji mrzí, že při masakru zemřely i děti.

„Samozřejmě dětí mi je líto. Asi jsem to nenapsala úplně přesně. Je mi to líto, ale byl a je to můj názor. Vždyť oni také zabíjejí nás Čechy. Unášejí, vraždí a znásilňují nevinné oběti. Ten pán, co zabíjel se mstil za vraždu jedné holčičky. Já nemohu být pro ně a podporovat je. Vždyť člověk aby se bál někam do zahraničí jezdit, aby nás tam nezamordovali. Nepodporuji vraždy ani násilí, ale copak se dá s nimi rozumně něco řešit. Pán to holt vyřešil po svém. Bohužel to odnesli nevinní, jako nevinní Češi umírají pod jejich rukama,“ napsala do redakce paní Marie.

Je tedy vidět, že se v ní něco hnulo. Dětí jí je líto. Dále ale je přesvědčená, že „oni zabíjejí nás Čechy“. Koho tím přesně myslí, neuvedla. Nevíme, jak paní Marie přišla na to, že lidé z novozélandské mešity mají na svědomí životy Čechů.

Mohlo by vás zajímat

Další články