Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Láska v Ulici: Olivová kráska Anna randí s pohledným tanečníkem ze StarDance

+ Dalších 11 fotografií
ulice
Podzim v Ulici přinesl pořádné změny. Nejenže se vrací z cest z Ameriky mladičká Rozina, kterou hraje Anna Kadeřávková (22), ale s ní přišla i půvabná herečka Sára Affašová (24), která hraje Annu, kamarádku Roziny, se kterou se za velkou louží chtěla prosadit jako modelka. Představitelka Anny je zadaná a randí s tanečníkem Veroniky Arichtevy (32) Michalem Necpálem.

Do nekonečného seriálu Ulice se po dvou letech vrací Anna Kadeřávková a přichází se svou kamarádkou z cest Annou, kterou hraje pohledná Sára Affašová. Postava Roziny odcestovala do Ameriky, aby se naučila jazyk a pokusila se prorazit jako modelka.

Obě dvě holky se ale vrací domů s nepořízenou a jak se zdá, mají pořádné tajemství, se kterým se bojí svěřit rodičům. Sára Affašová je čtyřiadvacetiletá začínající herečka, která toho za sebou ještě příliš nemá.

Pokud si ale někteří pánové na zajímavou krásku brousili zuby, mají smůlu. Sára už totiž dávno přítele má a ne jen tak ledajakého. Jejím partnerem je Michal Necpál, který momentálně soutěží v taneční show StarDance a jeho taneční partnerkou je Veronika Arichteva.

Sára má za sebou hostování v seriálu Specialisté, mihla se také v Single Lady a nyní ji budeme pravidelně vídat v seriálu Ulice.

Mohlo by vás zajímat

Další články