Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Seznamování nebylo nikdy jednodušší: využijte online možností

Seznamování nebylo nikdy jednodušší: využijte online možností
Zdroj: pixabay.com
Seznamte se
Sami, bez partnera a ještě v domácí izolaci. Kdy jindy by měl přijít ten pravý čas na seznamování přes internet než právě teď? Pokud jste i vy podlehli tomuto trendu, pak vězte, že nejste jediní. Počet nových uživatelů online seznamek během pandemie koronaviru neuvěřitelně vzrostl

Seznamovat se přes internet bylo v posledních letech velkým trendem. Ne však takovým, jako je tomu teď. Díky omezenému pohybu, domácí karanténě, strachu z osobního kontaktu i malému množství možností k seznámení se nový počet milovníků online seznamek zvýšil až o 120 % v porovnání se stejným obdobím v loňském roce.

Velký průzkum lásky

Tento průzkum vzešel z dat oblíbeného srovnávače online seznamek Lovino, který využívají všichni, kteří chtějí vědět, jaká seznamka je pro ně ta nejvhodnější nebo jak takové rande přes internet funguje. Na webu Lovino.cz naleznete i rady a tipy na seznamování nebo nejrůznější tématické blogové články, kde si každý najde to své.

Intenzivnější konverzace

Na online seznamkách se zvýšila i iniciativa zahajování konverzací a to až o 70 %, než je dlouhodobý průměr. Znamená to tedy to, že už jen málo lidí čeká, než ho někdo osloví, ale klidně převezme iniciativu a hovor započne. Také doba konverzace se viditelně zvýšila a počet zpráv narostl oproti dlouhodobému průměru o 90 %.

Oblíbené videohovory

Oblíbenou záležitostí se staly také videokonverzace, kde se dotyční mohou navzájem vidět a mluvit spolu z očí do očí. V nynější situaci, kdy není tak snadné zajít na rande do kina, restaurace nebo na párty, tato aktivita vzrostla o neuvěřitelných 300 %.

Placené funkce

I počet placených funkcí si v době koronaviru našel své fanoušky. Oproti stejnému období v roce 2019 jich přibylo o 83 %.

Vyzkoušejte srovnávač seznamek

Pokud i vy uvažujete, že se seznámíte s někým novým a najdete si nový protějšek, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na nějakém seznamovacím webu či si stáhnout seznamovací aplikaci. Vždy však předtím zkoukněte srovnávací web Lovino.cz, abyste si vybrali správně a nešlápli při seznamování vedle!

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy