Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Láska, svatba a boj o přežití. TV NOVA shání odvážlivce do populárních show

TV NOVA shání odvážlivce: Je libo Love Island nebo Survivor?
Zdroj: se souhlasem TV Nova, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
reality show

Chcete najít svého partnera snů? Máte dost odvahy na to říct "ANO" někomu, koho neznáte? Či máte duši bojovníka, který miluje extrémní podmínky? Televize NOVA spustila castingy na nové řady oblíbených reality show Love Island, Svatba na první pohled a stále probíhající Survivor. 

Ostrov lásky

Luxusní vila u moře, jemný písek na pláži, osvěžující bazén, spalující slunce, večerní grilovačky nebo společné hry a úkoly. Mladí Češi a Slováci mají šanci zažít tři měsíce života v ráji a jako bonus získat lásku i úžasnou výhru v hodnotě 2 000 000 korun. První řada show Love Island měla u diváků úspěch. Bude zajímavé sledovat, zda se vytvoří stejně pevné páry, jako je tomu u výherní dvojice Laury a Martina a nebo u Gábiny Gášpárové a Petra Havránka, kteří vymetají kdejakou akci.

Svatba na první pohled

Koncept sociálního experimentu Svatby na první pohled je jednoduchý. Lidé zklamaní láskou, kterým se nepodařilo najít ideální protějšek klasickou cestou, vloží svůj osud do rukou odborníků. Nezadané zájemce čeká série náročných testů, po jejichž absolvování by se měly utvořit páry. Během dvou řad se sice páry podařilo vytvořit, bohužel ani jeden z nich nepřežil realitu běžného dne. Možná že právě třetí série zlomí kletbu nad touto reality show.

Reality show Survivor

Hra o přežití na pustém ostrově ještě ani neskončila a už se hledají noví odvážlivci. Je otázkou, zda i v nové řadě jedné z nejdrsnějších reality show budou "obyčejní smrtelníci" čelit českým a slovenským celebritám. Tuto informaci zatím TV NOVA tají. Vytvoří se nová trojhlavá saň - Chili, Nikol, Veronika?

Kterou z těchto reality show máte nejraději? Napište nám do komentářů.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy