Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Láska stařečků dojímá celý svět: Byli 70 let spolu, zemřeli 4 minuty po sobě!

Zemřeli pár minut po sobě…
Zdroj: Facebook
Byli svoji 71 let a společně také odešli. Vera a Wilf Russel byli devadesátníci a oba trápily zdravotní problémy. Ty je bohužel rozdělily a každý se v době smrti nacházel někde jinde. Když však manžel zemřel, jeho žena ho za 4 minuty následovala.

Dojemný příběh se udál v anglickém Leicesteru. Wilfovi se před několika měsíci zhoršila demence natolik, že musel být umístěn do speciálního domova. Když za ním přišla jeho žena na návštěvu, ani ji nepoznal.

To zhoršilo její už tak chatrný zdravotní stav a ona musela také do nemocnice. Manželé se tak rozdělili a byli od sebe necelé tři kilometry. Když Wilf zemřel, manželka ho hned následovala. Čtyři minuty po jeho smrti ji v nemocnici také prohlásili za mrtvou.

„Myslím, že už čekala jenom na něj. Zlomilo jí to srdce,“ řekla její vnučka Daily Mailu. „Jsme skvělý pár, že jo?“ byla poslední slova, které babička vnučce řekla.

Wilf se s Verou zasnoubil ještě před druhou světovou válkou, než byl poslán do zámoří. Když se vrátil, tak se vzali. Měli 3 syny, několik vnoučat a pravnoučat. „Od té doby, co se vzali, nestrávili jedinou noc od sebe,“ vzpomíná jejich syn.

Související články

Další články