Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Láska, sex, nevěra a úchylky! To jsou ta pravá témata pro Kateřinu Kristelovou

Moderátorka Kateřina Kristelová posiluje TV Barrandov.
+ Další 4 fotografie
Moderátorka Kateřina Kristelová si bude bez obalu povídat s hosty na téma sex, nevěra a láska. Dnes startuje na TV Barrandov nová talk show Aféry.

S ohledem na trvalý růst sledovanosti se Skupina Barrandov rozhodla rozšířit své portfolio pořadů vlastní tvorby. Od 21. listopadu do vysílání nasadí novou talk show Aféry, jejíž moderátorkou se stane Kateřina Kristelová (37). Diváci se mohou i tentokrát těšit na příběhy podle skutečných událostí, v tomto případě však budou zaměřené pouze na milostné vztahy a vše, co s nimi souvisí.

Láska, sex, nevěra, úchylky… V pořadu Aféry nebude žádné téma tabu. Hosté budou ve studiu otevřeně mluvit o svých problémech a svěří se s tím, co zažili. Přijdou s nadějí, že dostanou užitečné rady a najdou nějaké řešení svého trápení.

Diváci ve studiu se mohou rovněž svěřit se svými zkušenostmi, jejich úloha však bude mnohem důležitější, stanou se zároveň i porotou. Po vyslechnutí všech podrobností rozhodnou svými hlasy o tom, jak by vyřešili danou situaci, kdyby se týkala jich samotných. Opustit manžela po nevěře? Jak se zachovat, když jako milenka otěhotníte? Pro diváky u televizních obrazovek bude zajímavé porovnávat, zda budou s daným ortelem souhlasit či nikoli.

„Tenhle pořad v žádném případě nebude o mě. Hlavními aktéry jsou lidi, kteří přijdou povídat o svých traumatech, někdy velmi bolestivých a o svých třináctých komnatách. Myslím, že to bude překračovat různá tabu. Je to určitá forma talk show, která tady doposud nebyla a já se na to moc těším, je to skvělá výzva,“ prozradila Kateřina Kristelová.

Sama moderátorka si v osobním životě prošla již mnohým od nevydařených vztahů, přes narození dítěte, až po rozvod. K mnoha tématům tedy jistě přispěje i svým pohledem na věc a osobními zkušenostmi. „Bude to pořad, u kterého se diváci rozhodně nebudou nudit, a nenechá je v klidu. O zvraty nebude nouze, tak jako je život plný turbulencí, bude plná konfrontací i takhle talk show,“ zve Kristelová ke sledování. TV Barrandov bude pořad Aféry vysílat každé pondělí a neděli od 21:30

Mohlo by vás zajímat

Další články