Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Láska se skrývá v maličkostech: Doležalová ukázala dceru v tatínkově náručí

Marie postupně odtajňuje svoje soukromí.
+ Dalších 11 fotografií
Herečka Marie Doležalová (31) se stala maminkou teprve nedávno, ale zdá se, že přesně tohle je její nejoblíbenější role. Dceru Alfrédu má s tanečníkem Markem Zelinkou (32), který se nového přírůstku nemůže nabažit. To dokazuje i fotografie zveřejněná na sociální síti.

Malá Alfréda se narodila herečce Marii Doležalové a tanečníkovi Marku Zelinkovi. Oba jsou z nového přírůstku úplně hotoví, což je vidět na snímku, který herečka zveřejnila na svém Instagramu. Zelinka tam drží svoji milovanou dcerku v náručí.

Marie napsala k dojemné fotografii následující: „Vypadá to, že tančí, ale to jsem ho jen zachytila ve správný fázi houpavýho pohybu. Když vidím tu fotku, napadá mě, že velká láska se skrývá v maličkostech.“

Lásku Doležalové a Zelinky odstartovala Maruščina účast ve StarDance, kterou s Markem v roce 2015 vyhráli. Kdo by kdy tušil, že z toho bude jednou na světě děťátko.

Mohlo by vás zajímat

Další články