Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Láska Rytmuse a Jasminy Alagič leze lidem krkem: Mějte se rádi, ale necpěte každé h**no na sociální sítě!

Proč to dělají?
Zdroj: instagram/profimedia
+ Dalších 90 fotografií
Od té doby, co se provalil vztah Rytmuse (41) a Jasminy Alagič (29) je to jako na bojišti. Zamilovaný pár denně doslova krmí lidi fotkami a videy na sociálních sítích, na druhou stranu nechápavě kroutí hlavou, proč o nich média tolik píší. Lidé a fanoušci toho mají taky dost a začíná jich být čím dál tím více!

Rytmus (41) se na Instagramu zcela zbláznil a denně společně s novou partnerkou Jasminou Alagič doslova krmí sledující svojí láskou a blahobytem. I když je spousta z nich nadšená a lásku jim přeje, najdou se i tací, kteří toho mají už plné zuby.

„Pokud se máte opravdu rádi, nemusíte to cpát všude a budete mít klid jak od hloupých komentářů, tak od médií. Dokonce budete mít i více času jeden na druhého,“ napsala pod jednu z fotek Jasminina fanynka.

Přidali se k ní i další, a to s názorem, že je už opravdu unavuje a nebaví koukat na samá srdíčka a pusinky. Dokonce několikrát naráželi i na Rytmuse, zdali bude ještě rapovat a dělat hudbu, když teď veškerý čas věnuje své nové holce.

Oba dva se tomu smějí a tvrdí, že si jen užívají lásku jako ostatní a nevidí důvod, proč by neměli ukazovat své snímky veřejně. Na tom samozřejmě nic špatného není, jen je pak zcela bezpředmětné se vztekat, že o tom denně píší média.

Související články

Další články