Seznámili se přes internet a hned se do sebe zamilovali. Mělo to ale jeden háček, každý bydlel na opačné straně světa. Ale ani to jim nebránilo v setkání. Věděli, že si jsou souzeni, a byli ochotni pro svoji lásku udělat cokoliv.

James byl z Velké Británie a Cheynne z Jihoafrické republiky. Dělilo je tak 13 tisíc kilometrů! Muž ale chtěl vidět svoji lásku na vlastní oči, tak nasedl do letadla a vydal se za ní. Když se uviděli, byli štěstím bez sebe. Nemohli se sebe nabažit a bylo to ještě lepší, než když byli v kontaktu jenom po internetu.

Cheynne chtěla samozřejmě svému milému ukázat město, ve kterém žije, a tak se vydali napříč Johannesburgem. Samozřejmě si vše fotili na památku a dokumentovali svoje zážitky, aby měli na co vzpomínat. Jenže tato procházka se jí stala osudnou. Během prohlídky města se totiž stala velká tragédie.

Dívka se chtěla se svým vyvoleným vyfotit a udělat tu nejkrásnější fotografii. Jenže když šel James nastavit samospoušť, pod dívkou se uvolnily kameny a ona se zřítila do hluboké propasti. James se rozhodl za ní vydat, ale přestože byl u jejího těla o 20 minut dříve než lékaři, už jí nedokázal pomoct. Dívka byla na místě mrtvá. Společnou fotografii tak na památku už nevyfotili.