Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Láska, nebo touha po slávě? Youtuber Vlček (22) měl kvůli Verunce (13) na krku policii, ona na něm vydělává

+ Dalších 40 fotografií
vypočítavost
Ještě před nedávnem to byla jen obyčejná třináctiletá dívka. Starala se o své kamarády, sem tam se vyfotila na sociální síť a řešila domácí úkoly, které jí učitelé základní školy zadávají. Řeč je o Verunce, která vešla do povědomí veřejnosti jako ta nezletilá, která je ve vztahu s youtuberem Ondrou Vlčkem (22). Zatímco on kvůli jejich románku potýkal s policií, ona na něm vydělává. Jde z její strany skutečně o lásku, nebo je už ve svém věku vypočítavá?

Youtuber Ondra Vlček byl na internetu sledován především dětmi, se kterými si i on dle svého vlastního tvrzení rozumí lépe než s vrstevníky. Tím vysvětlil i to, proč si začal s teprve třináctiletou Verunkou. Za jejich vztah se na oba snesla velká vlna nenávisti, Vlčka zmlátil Verunky bratr a Verunka se pro změnu na dětském hřišti chtěla porvat s klukem, který jejího milého nazval pedofilem.

Byla to právě Verunka, kdo na sociálních sítích před časem přiznal, že na Ondru Vlčka si kvůli jejich vztahu došlápla policie. Zatímco se ale on potýkal s problémy, jeho oblíbenost klesla a lidem je spíš pro legraci, Verunka ve svých třinácti letech vztah využívá k tomu, aby se stala influencerkou. Na svém Instagramu nyní dokonce nabízí levné sdílení na instastories. Ve zkratce, pokud máte firmu, která nabízí nějaký produkt, který chcete propagovat, můžete k tomu využít její účet na sociální síti. Za to jí však musíte poslat peníze, ani kuře totiž zadarmo nehrabe.

Ondra by se měl zamyslet, zda mu Verunka za to, co prožívá, stojí. Je to totiž on, kdo je veřejností nenáviděný, koho lidé nazývají pedofilem, a komu uživatelé sociálních sítí v komentářích přejí vězení. O Verunce píší jen to, že je to ještě malá holka, která by si zasloužila od rodičů na zadek.

Mohlo by vás zajímat

Další články