Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska nebeská po 16 letech: Takhle se změnili herci z oblíbeného vánočního filmu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Láska nebeská nepochybně patří mezi vánoční snímky, které si divák každoročně pustí s velkou chutí. Britský humor je naprosto geniální a zápletka skládající se z příběhů několika postav nemá chybu. Je až neuvěřitelné, že od natáčení uběhlo už 16 let. Víte, jak dnes vypadají filmoví hrdinové?

Snímek Láska nebeská už se stal vánoční klasikou, kterou si nenechá ujít ani ten největší cynik. I soundtrack Christmas Is All Around hraje v období Vánoc v rádiích a jen málokdo si ho s chutí neposlechne. Skvělé herecké obsazení se postaralo o diváckou oblibu, jaké se dočká jen málokterý snímek.

Film získal celkem 10 ocenění a 20 nominací, z toho dvě byly na Zlaté glóby. O tom, že ho diváci mají skutečně rádi, tak nemůže být pochyb. Díky několika příběhům v zápletce si každý u televize najde to, co ho nejvíc baví.

Ve snímku si zahráli ti nejlepší britští herci tehdejší doby s malou pomocí herců z Ameriky či Francie. Ačkoliv například Alan Rickman už na tomto světě není, i díky jeho roli na něj nikdo jen tak nezapomene. A jak se změnili ostatní? Podívejte se v galerii.

Související články

Další články