Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Láska napříč Survivorem? Žaneta z Adama nespustila oči. Strávili spolu celý večer

Žaneta Skružná a Adam Raiter spolu na premiéře Ivety.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz koláž
+ Dalších 23 fotografií
Spojení

Na premiéře Ivety se sešlo lidí víc než dost, velkým překvapením byla ale dvojice Žaneta Skružná a Adam Raiter, kteří spolu strávili skoro celý večer. Stále si o něčem povídali a zdálo se, že místy i hodně vášnivě. Žaneta z Adama prakticky nespustila oči. A to i přesto, že truhlářova přítelkyně Radka Pavlovčinová nedávno redakci eXtra.cz potvrdila, že se snaží slepit svůj vztah. Jenže herečka na premiéru nedorazila...

After party na premiéře Ivety byla, zdá se, hezky vydařená. Nejenže se na ní sešli účastníci Survivoru a Love Islandu, ale také samotní herci, kteří v minisérii působí. Zajímavým párem večera byla Žaneta Skružná a truhlář Adam Raiter, kteří se od sebe prakticky neodlepili. Fotografka eXtra.cz pár spolu nafotila.

Žaneta na premiéru dorazila spolu s Tomášem Weimannem, Matějem Quittem a Kristianem Kundratou. Po promítání ji ale hoši opustili a ona se dala do řeči s bývalým partnerem Agáty Hanychové Adamem Raiterem. Ten mimochodem působil v první řadě Survivoru. A možná i proto to vypadalo, že si mají co říci a dobře si rozumějí.

Společně si vyšli na balkon, kde si Žaneta dopřála cigaretu a Adam skleničku. Po chvíli se Žaneta začala držet za hlavu a vášnivě gestikulovat. Když se vrátili do salonku, chvilku si ještě povídali za přítomnosti Kristiana Kundrata a jeho přítelkyně. V ten moment z Adama Žaneta nemohla spustit zrak.

Přitom Adamova přítelkyně Radka Pavlovčinová redakci eXtra.cz nedávno potvrdila, že se k sobě po rozchodu vracejí. „Aktuálně to s Adamem zkoušíme podruhé. Jdeme na to pomalu, oťukáváme se a chceme udělat maximum pro to, aby to tentokrát fungovalo. Tak uvidíme, jestli se nám to podaří,“ řekla Pavlovčinová. Na premiéře však chyběla a po boku Raitera se ve společnosti v poslední době příliš neukazuje.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy