Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Láska na talíři: Za slavnou trojkou kuchařů dorazily jejich drahé polovičky

+ Další 4 fotografie

Už v úterý skončí velkým finálovým večerem kulinární show Souboj na talíři na TV Nova. Pořad se celou dobu těšil velké oblibě a porotci MasterChef Česko se netajili tím, že si natáčení po celé republice užívali. Jak tohle velmi náročné období zvládli oni i jejich rodiny, na které měli během vyčerpávajícího natáčení jen velmi málo času?

Jan Punčochář si pozval ke stolu manželku Veroniku a děti Rozu a Matěje. Radek Kašpárek usedne po boku manželky Andrey, která mu nedávno porodila syna Sebastiána, jenž se na natáčení také objevil. Dále si pozval starší dceru Sáru a nevlastní dceru Natalii. Přemka Forejta přijela podpořit Eva Burešová se synem.

Všechny drahé polovičky se shodují, že to bylo i pro ně náročné a že se těšily, až to skončí, ale své partnery maximálně podporují.

„Toho natáčení měli opravdu hodně, bylo to náročné, ale já jsem naštěstí z branže, takže vím, co to obnáší, do čeho jsem šla, jen mi ho občas bylo fakt líto, protože byl fakt hotovej,“ popisuje Eva Burešová strasti svého Přemka a dodává, že se jako pouhý host na natáčení cítila zvláštně a bylo to pro ni vlastně nové. "Byla jsem se podívat v Praze, ale jak to není můj plac, nějaká moje domovská štace, tak se jako stydím, mám pocit, že vlastně to vůbec jako nedělám tu práci, takže já jsem vlastně nešla ani dovnitř, já jsem pozdravila, vzala syna a jeli jsme domů. Vlastně i z dneška jsem nervózní, mám pocit, jako bych v životě nestála před kamerou a tak, takže já jsem tady dneska čistě jako partnerka a fakt je to pro mě, jako bych byla poprvé někde na natáčení,“ dodává s úsměvem herečka.

Veronika Punčochářová se hlavně těšila, že manžel bude více času trávit doma: „Bylo to náročné, hodně náročné, nejen pro nás, kteří jsme zůstali doma, ale i pro kluky, když přijížděli domů, byli úplně vyždímaní, ale zase to vypadá, že by to mohlo být úspěšné,“ říká.

Sama někdy až na čtyři děti byla i Andrea Kašpárková: „No, těším se, že to skončí určitě, někdy na čtyři děti být doma sama je opravdu zážitek, ale jsou skvělý holky. Samozřejmě se těším na manžela.“

Všechny dámy se ale shodují, že jsou na ně pyšné a na společnou večeři o třech chodech se těšily. Každý z kuchařů si vylosoval jeden z chodů. Největší úspěch u ratolestí měl ovšem dezert „otrávené jablko“ od Přemka Forejta.

A jak souboj dopadne? To uvidíte už zítra na Nově po MasterChefovi.


Související články

Další články