Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Láska na Clash of the Stars: Těhotná Myslivcová, multifunkční Kordula a smějící se Stříteská

páry
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
clash of the stars

Při sobotním dlouho očekávaném turnaji Clash of the Stars praskalo O2 Universum ve švech. Lístky byly téměř okamžitě vyprodány a není divu. Na diváky čekalo mnoho zajímavých, ale i kontroverzních zápasů. Akci si nenechaly ujít ani zamilované páry. A kdo všechno dorazil? Naše redakce byla na místě a vše nafotila, v galerii se můžete podívat, které hvězdné páry se přišly podívat.

Pátý galavečer Clash of the Stars se těšil obrovskému zájmu, lístky zmizely téměř hned. Zápasy známých tváří, zejména z řad influencerů, na sebe strhly překvapivou pozornost. Událost si nenechaly ujít ani hvězdné páry. Které zamilované páry si střihly rande na tomto klání? Na místě byla i naše redakce, která samozřejmě vše nafotila.

Těhotná Myslivcová, multifunkční Kordula

Legendární turnaj si nenechala ujít těhotná Dominika Myslivcová se svým partnerem Zdeňkem Chytilem. Těhotenství Dominice rozhodně nebrání v tom, aby vymetala společenské akce. Na dlouho očekávaná klání vyrazila i Kordula Stropnická se svým přítelem Damianem. Ta ukázala, že se dokáže věnovat jak příteli, tak svému synovci Kryšpínovi.

Dorazily i hvězdy reality show Like House. Nechyběla Lada Horová alias Laduška, která vypadá se svou láskou velice spokojeně. Bára Stříteská přišla podpořit zápasícího Datla, ovšem nejednoho zaskočil její smějící se výraz po Markově porážce. Objevila se také vítězka třetí řady, Simona Tvardek, i ta se ke svému příteli celý večer tulila.

A které další páry si nenechaly Clash of the Stars ujít? V galerii se můžete podívat, kdo další dorazil a jak to zamilovaným párům slušelo.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy