Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Láska na Českém slavíku 21 nechyběla: Tyhle hvězdy dorazily v páru

Český slavík 21.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Slavnostní ceremoniál hudební ankety Český slavík 21 v Hudebním divadle Karlín je za námi a má své vítěze. Mnoho slavných osobností dorazilo na hvězdnou společenskou událost v doprovodu své drahé polovičky. Vše jste mohli sledovat na TV Nova. Kterému páru to podle vás nejvíce slušelo? 

V Hudebním divadle Karlín, kde se konalo obnovení hudební ankety Český slavík 21, se to slavnými osobnostmi jen hemžilo. Známé tváře, které si nenechaly ujít slavnostní galavečer, dorazily v doprovodu přátel, rodinných příslušníků nebo po boku své drahé polovičky.

Vítězové po boku svých drahých poloviček

Zpěvačka Lucie Bílá dorazila v páru se svým partnerem Radkem Filipim, který jí je oporou na téměř každé společenské události. Zpěváka Marka Ztraceného, který získal hlavní trofej, doprovodila půvabná partnerka Marcela, která byla v blyštivých šatech nepřehlédnutelná.

Letošní vítězka zlaté trofeje, zpěvačka Ewa Farna, vyvedla do společnosti svého manžela Martina Chobota. Stejně jako bronzová zpěvačka Eva Burešová, jež dorazila v doprovodu Přemka Forejta, který jí ocenění předával.

Matematika a miliardáře Karla Janečka, jenž stojí za obnovením Českého slavíka, doprovodila jeho krásná partnerka Lilia Khousnoutdinova, jež uchvátila v rudé róbě. Na slavnostní večer dorazil i zpěvák Richard Krajčo s manželkou Karin. Pár navíc velmi zaujal volbou outfitů. Richard oblékl zlaté sako, které Karin ladilo s dámským oblekem se zlatou kravatou.

Událost si nenechala ujít ani rapperka Sharlota se snoubencem, Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem nebo MMA zápasník Karlos Vémola, který dorazil s Lelou Ceterovou.

V galerii se podívejte, kdo dorazil na Slavíky v páru.Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy