Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Láska mimo okres: Intimní chvíle je také nezbytná potřeba, hlásí Češi

Zdroj: Pixabay
INSTAGRAM
Češi na tvrdá třítýdenní opatření, která vejdou v platnost 1. března a zásadně omezují pohyb mimo domovský okres, reagují na sociálních sítích všelijak. Někteří řeší, jak to bude s dojížděním do práce a jaké k tomu budou potřeba dokumenty. Jiní zase řeší, že se neuvidí s partnerem, který trvale žije v jiném okrese.

Pro cestování do zaměstnání vám postačí potvrzení od zaměstnavatele, ve kterém jsou uvedeny vaše základní údaje a zdůvodní cestování. Psali jsme o tom ZDE Do práce se sice dostanete, ale se svým partnerem, který s vámi nesdílí domácnost a bydlí v jiném okrese, se už ale neuvidíte. Nepůjde-li tedy o to, že mu vyrazíte poskytnout nezbytnou péči.

Nastalá situace se stala ihned předmětem internetové diskuze a například populární instagramový účet Ester a Josefina / #Terapiesdílením reagoval zveřejněním vtipných zpráv, které jsou ale ve své podstatě smutné. "Nedáme si od sebe pauzu a nenajdeme si někoho na sex z našeho okresu?" nebo "Já bych za tebou jel i přes všechny okresy, lásko," zní zprávy, které si mezi sebou Češi po zveřejnění vládních opatření poslali a následně je zveřejnili k pobavení na sociálních sítích.

"Teď si všichni vyzkoušíme vztahy na dálku, a to i v případě, že jsou od nás naše polovičky kousek, ale prostě v jiným podělaným okresu," objevuje se v diskuzi pod příspěvkem. "Mám přítele v jiném kraji, upřímně pro moje mentální zdraví je to opravdu těžká zkouška. Chápu a respektuji nařízení, ale moje deprese bohužel ne," konstatuje další z komentujících. V komentářích se objevuje i řada lidí, která satiricky tvrdí, že "sex je taky nezbytná potřeba". A co na to vláda?

Související články

Další články