Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska mezi Borkovcem a Knechtovou neskončila: Plundruje ji ale alkohol

Zdroj: instagram/profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Exkluzivně
Když se na přelomu roku rozpadl románek Petra Borkovce (19) se starší Katarínou Knechtovou (38), nikdo netušil, proč finalista SuperStar dostal kopačky. Jenomže začínající zpěvák před měsícem skončil v léčebně. A přestože nepřiznal, že je v rukách odborníků kvůli alkoholu, jeho kamarádi to eXtra.cz prozradili. Podle člověka, který má k Borkovcovi blízko, je do něj navíc Knechtová stále po uši zamilovaná. Na milost ho však prý vezme jedině tehdy, až nebude v ruce třímat jen skleničku.

Když se napije alkoholu, probudí se v Petru Borkovcovi (19) ďábel. Všichni to viděli už v SuperStar 2018, odkud začínajícího zpěváka kvůli opilosti málem vyrazili. A pořádně krušné momenty si s ním prožila i Katarína Knechtová (38).

Ta s ním přibližně půl roku chodila. Jejich okolí se sice chytalo za hlavu, ale věkově vzdálená dvojice se milovala a nic neřešila. Zlom přišel začátkem ledna. Knechtová řekla dost a Borkovce se zbavila. A měl v tom být právě alkohol. "On nepije první ligu, ale vyloženě extraligu," svěřil eXtra.cz zdroj, který má k Petrovi blízko.

"Třeba se sebere, týden o sobě nedá vědět a pak se vrátí v naprosto zbídačeném stavu. Doma už o něj mají strach, ale nemohou nic dělat. On je plnoletý a svéprávný," dodal s obavou o Borkovcovo zdraví.

Přestože to navenek nedává znát, kvůli Petrovým eskapádám Knechtová stále trpí. "Jsou pořád v kontaktu a baví se spolu. Myslím si, že je Katarína pořád zamilovaná. Také by mu chtěla pomoct, ale je to složité," uzavřel zdroj s tím, že Petr Borkovec musel předčasně opustit léčebnu a dostal zákaz na několik měsíců.

Je jenom na Petrovi, kam povedou jeho kroky dál. Nejbližší okolí se ale strachuje, že místo do nahrávacího studia to bude do nejbližší hospody...

Související články

Další články