Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Láska ke třem mužům: S jedním z nich Tereza H. otěhotněla, poslali ji na potrat

+ Dalších 27 fotografií
Tereza H. (21), jež byla zadržena v Pákistánu s 9 kily heroinu, které převážela ve dvojitém dně kufru, zažívá momentálně krušné chvíle a informace, které na ni vyplouvají, rozhodně nejsou lichotivé. Svět ví, že pracovala ve švýcarské eskortní agentuře a vydělávala si neskutečný ranec. Posléze ale udělala osudovou chybu. Nyní sedí za mřížemi v městě Láhaur. Stojí snad za těmito iracionálními činy velká láska?

Tereza H. byla vcelku slušná dívka z Uherského Hradiště. Navštěvovala církevní gymnázium, a dokud se neurvala ze řetězu, žila celkem normální život. Netrvalo dlouho a Terezu přestala církevní škola zajímat. Nastoupila totiž do jiné. Školy života, kde se vzdělává trochu jinak. Mladá dívka si začala přivydělávat jako luxusní prostitutka. Jezdila se svojí kamarádkou Simonou H. (23) křížem krážem. Belgie, Anglie a… Pákistán. A do toho žila dost rušným milostným životem..

Tereza měla více nápadníků a je docela možné, že se do jednoho z nich skutečně zamilovala. S jedním měla dokonce loni v létě otěhotnět a pak jít na potrat. „Nevěděla, s kým čeká dítě. Existovali tři muži, se kterými udržovala poměr, a tím pádem mohl být kdokoliv z nich otcem jejího dítěte. Dva z nich byli stoprocentně Pákistánci,“ řekl zdroj Expresu.cz. Vzhledem k údajným zdravotním komplikacím Tereza vůbec nepočítala, že by mohla otěhotnět. „Doktoři jí totiž půl roku před tím řekli, že otěhotní pouze zázrakem. Měla zdravotní problémy.“

I přesto, jak divoký život Tereza žila, se zprvu rozhodla, že si dítě nechá. Její otec jí ale doporučil, aby šla na potrat, a ona ho poslechla, a to i přesto, že jí všichni tři muži tvrdili, že by se o dítě postarali. Možná Tereza teď ve vazbě přemýšlí nad tím, že kdyby si dítě vzít nenechala, tak by se pravděpodobně incident s devíti kily heroinu nestal.

Související články

Další články