Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Láska k jídlu ji málem zabila: O svatební noci odstartovala novou životní etapu!

Takhle vypadala Virginia ve svůj svatební den.
Zdroj: youtube
+ Další fotografie
Motivující příběh statečné ženy, která vstupem do manželství odstartovala novou etapu svého života. Virginia Weiss za Sydney nemohla prožít svůj svatební den se vším všudy, a tak první noc jako vdaná paní strávila místo s manželem v nemocnici. Ptáte se proč? Málem ji zabila její obezita!

Každá žena má o svém svatebním dnu jasné představy a chce ho prožít v co nejperfektnějších podmínkách. Sedmatřicetiletá Virginia Weiss si ovšem kvůli své obezitě nemohla užít svatební noc a byla převezena do nemocnice. Žena vážící 272 kg se rozhodla, že se už dál svou váhou nenechá brzdit, a za pouhé dva roky zhubla neuvěřitelných 157 kg.

Ptáte se, jak to dokázala? Vystačila si se silnou vůlí, motivací, dietou a cvičením. Poté, co se Virginii podařilo shodit 107 kilogramů, mohla podstoupit podvázání žaludku a to jí v hubnutí pomohlo ještě víc. O dojemném příběhu informoval deník Daily Mail, pro který žena dokonce promluvila.

Virginia se nevzdává a s nadváhou bojuje statečně dál. Její manžel si jí nyní váží mnohem víc a jejich láska je důkazem toho, že pro svou druhou polovičku dokážete udělat cokoli, třeba i zhubnout 157 kg. Stačí jenom chtít.

Související články

Další články