Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Láska k Dubovickému: Veronika Kopřivová ukázala zamilovanost a krásný vzkaz

Láska k Dubovickému: Veronika Kopřivová ukázala zamilovanost a krásný vzkaz
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
pár
Láska Veroniky Kopřivové (28) a Miroslava Dubovického (28) byla dlouhou dobu tajemstvím, které si chtěl pár nechat alespoň nějakou dobu pro sebe. Veronika po dlouhou dobu randila s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem (47), se kterým se prý rozešla v dobrém, a po boku Dubovického začala nový život. Veroničin partner nyní oslavil narozeniny, u příležitosti kterých mu kráska veřejně vyznala lásku a upekla dort s roztomilým vzkazem.

Z čisté spolupráce na propagaci módní značky Veroniky Kopřivové mezi ní a Miroslavem Dubovickým vznikla velká láska. Mladá dvojice spolu prožila během pár měsíců mnohé - focení v Itálii, dovolenou ve Španělsku a nyní i Miroslavovy přípravy na zápas, ze kterého i výherce může odejít s pořádnými šrámy. Co se zdálo být jen letním flirtem se změnilo ve stabilní vztah.

Veronika i Miroslav, ačkoliv se netajili tím, že se spolu cítí dobře, si na veřejné projevy lásky úplně nepotrpěli. To se však nyní změnilo, když Miroslav oslavil narozeniny a jeho milá přidala snímek plný lásky, k němuž napsala popisek vystihující vše. „Nová kapitola. Moje štěstí. Všechno nejlepší. Miluji tě,“ napsala modelka v angličtině a doplnila spoustu srdíček.

Přání přes Instagram samozřejmě nebylo to jediné, co si pro svého bojovníka Kopřivová připravila. Sám Miroslav se pochlubil dortem s rozkošným nápisem "miluji tě", který mu Veronika vlastnoručně upekla. Zdá se, že láska tohoto párečku jen a jen kvete.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy