Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Láska k autům se mu stala osudnou: Jak dnes vypadá hrob Paula Walkera z Rychle a zběsile? FOTO UVNITŘ

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
tragická smrt
Letos v listopadu to bude už 6 let od tragického úmrtí herce Paula Walkera (†40). Když při ošklivé autonehodě přišel o život, jeho herečtí kolegové ze snímků Rychle a zběsile prožívali jedny z nejtěžších chvil, navzájem se po letech natáčení považovali za rodinu. Kdo by si myslel, že po letech na svého přítele zapomněli, mýlil by se. Hrob Paula Walkera je totiž stále plný květin.

Dne 30. listopadu 2013 Paul Walker a jeho známý Roger Rodas opustili akci pořádanou Walkerovou charitou Reach Out Worldwide. Ačkoliv sám herec za volantem neseděl, jeho láska k autům se mu stala osudnou ve chvíli, kdy Rodas ztratil kontrolu nad řízením vozu Porsche Carrera GT a narazil do stromu. Policie tehdy ihned potvrdila, že oba pasažéři zemřeli, v tu chvíli se milovníkům snímků Rychle a zběsile, rodině Walkera i jeho hereckým kolegům zhroutil svět.

Paul Walker nebyl jen slavnou osobností, ale především člověkem, který svou popularitu dokázal využít k dobrým skutkům. Zabýval se totiž charitou a pomáhal obětem zemětřesení v Chile a na Haiti v roce 2010. Jeho tragickou smrt těžce nesl Vin Diesel, kterého s hercem pojilo velmi silné přátelské pouto. I u nás v Česku se na Walkerovu počest pořádaly takzvané spanilé jízdy.

Jakkoliv by se mohlo zdát, že na zesnulého Paula už lidé poněkud pozapomněli, opak je pravdou. Jeho nejbližší totiž stále nosí na jeho hrob květiny a vzpomínají na to, jak skvělým člověkem tento herec byl. V jejich srdcích bude vždy s nimi.

Související články

Další články