Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Láska jim shořela jak papír: Natálka ze Svateb se rozešla se svým urostlým Markem

Zdroj:
+ Další 4 fotografie
VZTAH
Natália Mykytenko, jedna z účastnic populární reality show Svatby na první pohled, oznámila rozchod s mladým politikem. Učinila tak při příležitosti plastiky prsou. S citlivou zprávou se svěřila portálu Super.cz.

Natália Mykytenko (23) oznámila po čtvrt roku dlouhém vztahu rozchod. S bývalým partnerem se ale domluvili, že zůstanou kamarádi. „Dohodli jsme se na tom, že bude lepší si jít každý svojí cestou. Byl to na nás trošku tlak,“ prozradila Natália, která si před nedávnem nechala zvětšit prsa.

Jejím teď už bývalým partnerem je mladý komunální politik z Mostu Marek Hrvol. Účastnice novácké reality show Svatba na první pohled věří, že na jejich rozchod měla vliv přehnaná medializace partnerství. Tvrdí, že vztah ztroskotal na tom, že byla v poslední době hodně vidět a sama si na to zatím zvyká. „Občas to musím rozdýchat, je to pro mě nový svět. Chápu, že ne každý se vedle mě cítí uvolněně. A nemůžu ho někam tlačit,“ popisuje okolnosti svého rozchodu.

Natália byla svým ex-přítelem oslovena na sociální síti Instagram. Tehdy už ale věděl, že jde o účastnici velmi sledovaného pořadu. Natália říká, že si nejspíš neuvědomil, jak náročné to bude a že po chvíli budou plnit bulvár tváře Natálie a Marka. „Počítali jsme s tím, ale později. Ne každý chce být vidět a zvládne to. Ne každý má rád, když se mu někdo hrabe v soukromí,“ konstatuje.

Související články

Další články