Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Láska jim nevydržela: Kuchař Ridi promluvil o Hunčárové a novém vztahu

+ Dalších 8 fotografií
láska ze stardance
Známý italský kuchař Emanuele Ridi (45) už je nějakou dobu sám. I když se s tanečnicí Lucií Hunčárovou (33) rozešli minimálně před třemi měsíci, podle Ridiho slov je ještě brzy na nový vztah. V jednom z rozhovorů promluvil o tom, čemu aktuálně dává přednost a jestli je možnost, aby s bývalou láskou ze StarDance zase někdy vystupoval.

Lucie Hunčárová (33) a Emanuele Ridi (45) byli ostře sledovaným párem. Dali se totiž dohromady v osmé řadě StarDance. Jejich láska ale netrvala věčně a spekulace o jejich rozchodu se potvrdily na konci letošního července.

Původem italský restauratér Ridi se nyní spíš zajímá o práci než o hledání nové partnerky. „Je to čerstvé, zatím to vynecháme. Uvidíme v budoucnu,“ přiznal v rozhovoru pro Super.cz. „Třeba něco přijde, uvidíme,“ doplnil.

Není ale vyloučeno, že by se na parketě s Lucií už nikdy nepotkali. „Po takové velké dřině jsem si dal s tancováním pauzu, bolely mě kyčle, ale třeba se někdy vrátím. Tango bylo zajímavé,“ rozpovídal se kuchař o tanci a dodal, že budoucnost ukáže, jestli si s bývalou láskou ještě někdy zatancují.

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová nebyli zdaleka jediní, u koho v soutěži přeskočila jiskra. Díky StarDance se dali dohromady Jitka Čvančarová (41) s manželem Petrem Čadkem. Lásku našli také Marie Doležalová a Marek Zelinka, kteří mají spolu miminko. Anna Polívková se zamilovala do tanečníka Michala Kurtiše, kteří už pár sice netvoří, ale vydrželi spolu dlouhých šest let.

Mohlo by vás zajímat

Další články