Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Láska jim nevydržela: Kuchař Ridi promluvil o Hunčárové a novém vztahu

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
láska ze stardance
Známý italský kuchař Emanuele Ridi (45) už je nějakou dobu sám. I když se s tanečnicí Lucií Hunčárovou (33) rozešli minimálně před třemi měsíci, podle Ridiho slov je ještě brzy na nový vztah. V jednom z rozhovorů promluvil o tom, čemu aktuálně dává přednost a jestli je možnost, aby s bývalou láskou ze StarDance zase někdy vystupoval.

Lucie Hunčárová (33) a Emanuele Ridi (45) byli ostře sledovaným párem. Dali se totiž dohromady v osmé řadě StarDance. Jejich láska ale netrvala věčně a spekulace o jejich rozchodu se potvrdily na konci letošního července.

Původem italský restauratér Ridi se nyní spíš zajímá o práci než o hledání nové partnerky. "Je to čerstvé, zatím to vynecháme. Uvidíme v budoucnu," přiznal v rozhovoru pro Super.cz. "Třeba něco přijde, uvidíme," doplnil.

Není ale vyloučeno, že by se na parketě s Lucií už nikdy nepotkali. "Po takové velké dřině jsem si dal s tancováním pauzu, bolely mě kyčle, ale třeba se někdy vrátím. Tango bylo zajímavé," rozpovídal se kuchař o tanci a dodal, že budoucnost ukáže, jestli si s bývalou láskou ještě někdy zatancují.

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová nebyli zdaleka jediní, u koho v soutěži přeskočila jiskra. Díky StarDance se dali dohromady Jitka Čvančarová (41) s manželem Petrem Čadkem Lásku našli také Marie Doležalová a Marek Zelinka, kteří mají spolu miminko. Anna Polívková se zamilovala do tanečníka Michala Kurtiše, kteří už pár sice netvoří, ale vydrželi spolu dlouhých šest let.

Související články

Další články