Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Láska jim kvete: Emanuele Ridi vyvedl krásnou přítelkyni, Hunčárová slaví s přítelem půl roku

Zdroj: Archiv Lucie Hunčárové
+ Dalších 8 fotografií
vztahy
Italský kuchař Emanuele Ridi (46) má pro ženy slabost. I když po rozchodu s tanečnicí Lucií Hunčárovou (34) tvrdil, že se chce věnovat především práci a být nějakou dobu sám, v praxi mu to moc dlouho nevydrželo. S krásnou přítelkyní Sárou mu to podle všeho klape. Po delší odmlce, kdy ji na sociální síti neukazoval, teď přidal romantický snímek z procházky. Šťastná v novém vztahu je i Hunčárová, ta slaví s partnerem už půl roku.

Emanuele Ridi ukázal svou krásnou přítelkyni už před Vánocemi, kdy spolu vyrazili lyžovat do Itálie. Ze Sáry, která vypadá jako Italka, se vyklubala sličná Slovenka. Sára Pichl se kromě Emanuela věnuje interierovému designu. Známý kuchtík se svou láskou hodně cestuje. Silvestra a Nový rok oslavili v Miami, aktuálně se zřejmě i ze strachu z nákazy koronavirem, zdržují v Praze.

Klape jim to

Ridi sdílel na svém Instagramu snímek se Sárou z Průhonického parku. Jeho milá zase zveřejnila společnou fotku z Petřína. Dvojice obráží vyhlášená místa, kam často chodí zamilovaní, láska jim podle všeho stále kvete... Majitel pražské restaurace Manu se netají tím, že se mu Češky líbí. Kromě své manželky, se kterou má syna, Ridi randil s několika dalšími. Nejznámější byla Lucie Hunčárová, do které se zamiloval ve StarDance.

Zamilovaná tanečnice

Lucie a Ridi oznámili v létě loňského roku rozchod. Zatímco Emanuel vypadal po odloučení sklesle, Hunčárová už začínala randit s novým mužem. S přítelem, kterého dlouho neukazovala, chodí už půl roku. Na svém Instagramu se pochlubila obrovskou kyticí růží a a ke snímku připsala zamilovaná slova "Půl roku spolu".

Oběma bývalým milencům se tedy v lásce daří a to je dobře. Jen tak dál!

Související články

Další články