Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Láska je všude kolem nás! Která znamení se o prázdninách zamilují?

Láska číhá všude. (Ilustrační foto)
Láska je všude kolem nás. Jen na ni natrefit. O prázdninách se poštěstí téměř každému, jelikož v horkých letních dnech snad není ani možné se nezamilovat. A i kdyby se vám dlouhodobý vztah nevydařil, je přece fajn zažít příjemný letní flirtík. Kterým znamením se zadaří?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani nezažijí ani tak opravdovou lásku jako pořádné vzrušení, které koneckonců vyhledávají celý život. Romantická láska není nic pro ně, ale užít si? Tím rozhodně neopovrhnou. Nevadí jim ani více dívek najednou.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk si potrpí na romantiku, a proto novou lásku potká pravděpodobně na plovárně ve frontě na zmrzlinu. A když jí tu zmrzlinu ještě zaplatí, vsaďte se, že bude ruka v rukávě. Potom už bude chodit na plovárnu jen v páru.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Neposedný Blíženec se usadit nehodlá, i když ve skrytu duše možná tajně ano. Jakmile to ale začne vypadat na vážný vztah, hodí tam zpátečku. Vždyť si přece ani tolik neužil… Nové zkušenosti nabude na pouti.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak potřebuje romantiku vždy a všude. Rodina je pro něj nadevše a momentálně do toho prožívá dlouholetý vztah, který skomírá. Zkuste ho oživit třeba pravidelným chozením na večeři nebo sexem na neobvyklých místech.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Žena, ale především muž ve znamení Lva touží své blízké držet v pomyslné zlaté kleci. Budete se mít báječně, ale přílišnou svobodu neočekávejte. Lev by si měl uvědomit, že s takovou se nikdy v životě neseznámí ani nezamiluje. Všichni touží po svobodě.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Úklid není tak důležitý, ale Panna je jím posedlá. Není od věci občas odhodit koště a chytnout za ruku svého pana Božského. Toho poznáte světe, div se na dovolené. Zda to bude dovolená s vaším současným partnerem nebo kámoškou, to opravdu vědí jen hvězdy.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Znamení Vah by mělo přestat váhat a pochopit, že je čas na změnu. Jakmile jim to dojde, zamilují se lusknutím prstu. Hádejte kde? To nikdo neví. Láska číhá ale všude, takže to klidně může být v obchodě s jídlem nebo na úřadě.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Sexuální mašina. Alespoň tak by se Štírovi dalo říkat. On to o sobě ví, ale občas ho to samotného nudí, i on totiž touží po dlouhodobém vztahu. Tohle léto se mu to ale zase nepodaří. Musí si počkat na to příští.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelec rád vydělává peníze a nenechá toho ani o prázdninách. Chodí tam dokonce tak často, že se mu začala líbit ta nová recepční, která u nich ve firmě dělá brigádu. Třeba zjistíte, že je na tom stejně.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Rodina je pro Kozoroha svatá, proto bude trávit horké letní měsíce s ní. S mámou, tátou ani sestřenicí ale chodit asi nezačne, takže by si měl uvědomit, že není od věci jet občas někam i se svými kamarády.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář už v páru je. Ten svůj protějšek hledat nemusí. Zamilovat se mu ale trvalo skutečně dlouho, a tak si teď trvalého vztahu o to více váží. Je si ale přeci jenom vědom, že je čas. Čas někam soužití posunout.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby trvalý vztah nehledají. Nechtějí o něm ani slyšet, a proto jim osud hodí do cesty takovou kočku, že se z toho nikdy nevzpamatují. Tohle léto bude úplně jiné než všechna předchozí, tak se na to připravte.

Mohlo by vás zajímat

Další články