Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Láska je láska: Tyto celebrity randily se stejným pohlavím

Láska je láska: Tyto celebrity randily se stejným pohlavím
Zdroj: koláž eXtra
+ Dalších 21 fotografií
galerie
Tzv. telecí léta má za sebou každý dospělý jedinec. Někdo dováděl na večírcích a chodil domů s různými partnery, někdo kradl značky a někdo v mládí experimentoval ohledně své sexuality. Tyto celebrity si užívaly dokonce se stejným pohlavím. Jak to měl například krasavec Tom Hardy (43), zpěvačka Katy Perry (36) nebo herečka Drew Barrymore (45)?

Mnoho lidí má nějaký zážitek spojený se stejným pohlavím, jen se o tom ne každý veřejně a otevřeně baví. A i když se lidé přiznají po letech, stále to je částí společnosti vnímáno negativně. Celebrity mají celou situaci o to těžší, protože se sleduje každý jejich krok. Proč tedy rovnou nepřiznat, že tomu tak bylo?

Pohledný herec Tom Hardy v roce 2010 přiznal, že si dříve vztahy s muži užíval. "Teď už je mi přes třicet a už mě to tak nenaplňuje. S experimentováním jsem skončil, ale je tu dost věcí ze vztahů s muži, které v životě potřebuju. Hodně gayů chápe mou posedlost botami. Mám pár určitých ženských kvalit a mnoho gayů vypadá skvěle," přiznal tehdy pro Daily Mail. V posledních letech se o tom však vůbec nebaví, protože do toho podle něj nikomu nic není.

Drew Barrymore z Charlieho andílků má za sebou žhavou aférku se ženou v době, kdy zrovna jen randila nebo jí to s muži nevycházelo. Byla jí Jane Pratt, editorka stejnojmenného časopisu. Když se Drew dostala v roce 1997 na její obálku, začalo se říkat, že k románku došlo právě v té době. V roce 2007 se Jane svěřila, že je jejím snem se vrátit do Howard's show a říct pravdu o tom, co bylo mezi ní a Drew. "Byl to někdo slavný. Spala jsem s Drew Barrymore," řekla Jane Pratt podle AllWomensTalk a New York Post.

Katy Perry se svým tzv. coming outem přišla už v roce 2008, když vydala píseň I Kissed a Girl - Políbila jsem dívku. Médiím v roce 2017 prozradila, že do svých písní promítá své fantazie, například právě do písně, kde zpívá o tom, jak se jí líbilo líbat se s dívkou. "Abych řekla pravdu, udělala jsem i víc," přiznala. "Co jsem věděla, bylo, že jsem byla zvědavá a sexualita nebyla jen černá a bílá," dodala s tím, že písní navíc rozvířila otázky v lidech, kteří byli taky tak zvědaví.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy